Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éreztétek már magatokat...

Éreztétek már magatokat rosszul olyan munkahelyen ahol nem a fizetés volt a gond?Mi volt az ok?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen a fizetéssel úgymond nincs gond...bár ki tudja nem viszi-e idővel csődbe magát a cég.Számomra gond a felelőtlen hozzáállás,nem dolgozás,pazarlás,nem tudok ezzel azonosulni.Vannak igazságtalan különbségtételek és pont lusta,minőségtelen munkás irányába.Azokkal való haverkodás.Nem igazán érzem jól magam közöttük.Szakmailag jó lenne a munka, csak ez így stagnálás, ha gyarapítom a tudásomat arra jó, hogy még jobban kitöltse az űrt mások hiányos tudásában.Ez elveszi a motivációmat.A többség érdektelen,a telefonjukat nyomkodják,felelőtlenek.Nem érzem magam a helyemen és nem szakmailag hanem azok miatt akik körülvesznek,ezért is gondolom a cég egyszer lehet csődbe viszi magát.

2021. máj. 30. 07:46
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

9-es huu nagyon igaz amit írsz!A lusta főnök ismérve aki ezt megengedi és tényleg konfliktushelyzetben nem azt teszi amit kellene,és nem hogy nem rúgja ki a selejteket hanem még támogatja is őket azzal hogy mindent jóvá hagy.

A büdösség számomra is ismeretes...és maga a főnök is sokszor az aki egyben nő is.

2021. máj. 30. 10:09
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Más munkakört sóztak rám, mint amiről interjúztunk, csak nők voltak a csapatban és olyan gusztustalan klikkesedés, pletykálkodás és szarkavarás ment, hogy rosszul voltam amikor közöttük kellett ülnöm, csak seggnyalással lehetett előrelépni, a vezetőség szart magasról azokra akik nem tartoztak a "kiskedvencek" klikkbe, egyszerűen undorító volt a hangulat. Nem tudtam azonnal lépni, de amint sikerült dobbantottam.
2021. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek. Egyedüli férfiként nagyon kellemetlen beülni egy csak nőkből álló csapatba-volt részem ebben. Elég gyorsan otthagytam, nem tetszett a hangulat, a rosszindulatú, klimaxos főnöknő.

Tapasztalataim alapján nő csak kivételes esetben való vezetőnek, bár a férfi főnökök némelyike szintén problémás.

2021. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
#13 12es vagyok és nő, de nem bírtam a tyúkólat, szerintem az az ideális, ha vegyes a csapat kb. azonos összetételben. Életem legjobb főnöke idáig nő volt, de volt nagyon jó férfi főnököm is, teljesen mihaszna férfi és női főnököm is, mindenféle típussal volt már tapasztalatom az elmúlt 12 évben, szerintem ezt nem lehet nemekre kivetíteni, személyfüggő.
2021. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Akkor módosítok-pontosítok: 40+ szingli nő főnökként tapasztalataim szerint rossz előjel.
2021. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Az én főnöknőm 40 alatti házas,két gyerekkel...
2021. máj. 30. 19:47
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Fogd fel úgy, hogy nem ott van a helyed, és az Élet ezt ezen hülyék révén a tudomásodra is hozza.

Nézzél meg minél több álláshirdetést, idővel biztos, hogy váltani fogsz. Hacsak nem váltják le a mostani vezetőt és jön egy új, aki

rendet tesz. De ennek mennyi a valószínűsége?

2021. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
17-es köszönöm az első mondatot ez jól jött. Mert épp azon gondolkodtam nem ott van a helyem,bár ez a munka szakmailag megfelelne de nem egyezek a cég politikával.Van benne valami hogy az élet ezt hülyék révén hozza a tudomásomra,akik kiidegelnek az éretlenségükkel.Talan ezért van bennem a megmagyarázhatatlan rossz belső érzés és nyugtalanság.
2021. máj. 30. 22:12
 19/28 A kérdező kommentje:
A leváltásnak semmi esélye a vezető egyben a cég tulajdonos is,övé minden.
2021. máj. 30. 22:13
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor távlatilag ennél a cégnél csak akkor maradsz, ha hülye vagy.

Ne siesd el a váltást, mindig tájékozódj, mielőtt lépsz. Szerintem a gyomrodnak-lelkednek eleve könnyebb lesz, ha már magadban "a távozóban lévő kolléga szemével" tekintesz erre a díszes egyletre.

2021. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!