Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éreztétek már magatokat...

Éreztétek már magatokat rosszul olyan munkahelyen ahol nem a fizetés volt a gond?Mi volt az ok?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen a fizetéssel úgymond nincs gond...bár ki tudja nem viszi-e idővel csődbe magát a cég.Számomra gond a felelőtlen hozzáállás,nem dolgozás,pazarlás,nem tudok ezzel azonosulni.Vannak igazságtalan különbségtételek és pont lusta,minőségtelen munkás irányába.Azokkal való haverkodás.Nem igazán érzem jól magam közöttük.Szakmailag jó lenne a munka, csak ez így stagnálás, ha gyarapítom a tudásomat arra jó, hogy még jobban kitöltse az űrt mások hiányos tudásában.Ez elveszi a motivációmat.A többség érdektelen,a telefonjukat nyomkodják,felelőtlenek.Nem érzem magam a helyemen és nem szakmailag hanem azok miatt akik körülvesznek,ezért is gondolom a cég egyszer lehet csődbe viszi magát.

2021. máj. 30. 07:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia ugyan ezért léptem le én is , nő vagyok volt rajtam kívűl még 5 nő kollegám , 2férfi főnök(csop.vezetők), az 5ből 1nővel jöttem ki ,vele a mai napig tartom a kapcsolatot, mi ketten dolgoztuk ki a másik 5

4bérét ,mert ők nyalták a főnőkök seggét és mihelyt létszám leépítésről volt szó elérték hogy kirúgjanak minket , ennek 2hónapja ,de azóta 4szer hívott a volt főnök hogy menyjünk vissza mert nem győzik a munkát ,mi meg tapasztaltak vagyunk ,de minden egyes alkalommal beintek neki. Most nyugodt körülmények között dolgozok ,ugyan abban a cégben ,csak irodában(én intézem a fizetésük). :) 800főt foglalkoztató cégről beszélek ,szerintem azt se tudják hogy ott dolgozom :)

2021. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én párom munkája jól fizetETT egészen addig míg ténylegesen 40 óra volt. Azóta egyre telhetetlenebb a főnök és most már 50-60 óra és így már sokkal szarabb bér is. Fő probléma nem a pénz hanem, szabadidő hiány, kaotikus szervezés, agresszív viselkedés.
2021. jún. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Éttermi mosogatás, Hollandia. A fizetés nem annyira rossz, borravalóból is kapok. Most kezdem úgy érezni (Ahogy enyhítenek, a helyek egyre tovább lehetnek nyitva, mától már bentre is ülhetnek emberek.), hogy 11-12-13 óra munka (forgalomtól függ), mindössze félóra pihenővel, kissé embertelen, mégha csak heti négy napban is.
2021. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

23-as: tényleg az. De a hollandoktól ne sűrűn várj empátiát, ritkaság az náluk. Magyar szemmel furcsa nép.

Hozzáteszem, gyakran sajnos a magyar vállalkozói réteg is pofátlan és kíméletlen.

2021. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23-as: Budapesten ilyen munkáért jobb helyen minimum 15 ezret adnak naponta kézhez. A bejelentett összeg az más kérdés.
2021. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. A legális fizum az kb. netto 1100-1200 euro között van, (0 órás szerződéssel dolgozom, tehát az óraszám variálható hétről hétre.) és erre még rájön kb. 200 euro borravaló az adott hónapban. Nem rossz, alapjában véve jól elvagyok belőle, félre is tudok rakni. Csak most felmerült bennem, hogy a jó keresetért megéri-e esetlegesen az egészséget kockáztatni. Vagyis: Normális-e az, hogy amikor dolgozol (esetemben heti négy nap), akkor alapjában véve szinte az egész napod odavan, és hazaérkezve még a telefonodat nézegetni sincs már kedved, mert azonnal álomba zuhansz?
2021. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
23-as, milyen szakmát tanultál? Itthon nem boldogulnál?
2021. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27: Nyomdai szövegrögzítő, plusz síma érettségi. Sose dolgoztam a szakmámban. Haza semmiképpen sem költöznék, 13 éve itt élek (39/F vagyok), átlagban a holland mentalitás, meg úgy átlagban minden sokkal szimpatikusabb számomra otthonhoz képest. Ott van a kutya elásva, hogy hollandul nem nagyon tudok, inkább csak angolul. És ebben az állapotban inkább csak hajtósabb munkák akadnak. Próbálom megtanulni az ország nyelvét, de nem egyszerű.
2021. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!