Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahely, beilleszkedés,...

Új munkahely, beilleszkedés, hogyan?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozok a jelenlegi munkahelyemen,de utálok itt lenni,mert mindig,minden áldott nap, csak a kibeszélés,pletykálás megy, amibe én nem veszek részt,nem állok be a "birka"sorba,ezért a többiek kiutáltak,hogy én nem pletykálom ki xy,ezért inkább férfi kollégákkal beszélgetek,mert ők nem foglalkoznak ilyenekkel,hogy ki,mikor,hol,mit csinál,mit nem csinál....


Jelentkeztem egy új helyre, voltam interjún is,őszinte leszek nekem nem tetszett,hogy a hirdetésben targoncavezetőt keresnek, engem meg be akarnak rakni raktárosnak pakolni.

Rá is kérdeztem,hogy most kell targoncavezető, válasz hát egyenlőre nem,és ők a raktárban keresnek két embert.

Ne haragudj,de ha 2 embered is felmondott és ők raktárba pakolják a nyers anyagot,miért hirdetsz meg egy tök más állást. Eléggé megtévesztő


A másik problémám,hogy nagyon nehéz egy megszokott csapatba beilleszkedni...


Nekem a munkalyen,mindig a beilleszkedéssel volt a bajom,mert,90%- mind 45-50-60+

nők voltak,akik megkeseredett pletykások,jobban érdekelte őket ki, mit, csinál,és kivel


Őszintén így,hogyan illeszkedjek be,sajnos nem fogok olyan munkahelyet találni, ami tele van 25-30 éves nőkkel,mindenhol lesznek pletykás 50+osok.


Én azzal szoktak kezdeni,hogy mesélek magamról pár dolgot

Hol élek, kivel, van egy kutyám, szeretek főzni..

Érdeklődők a másik iránt is,hogy van,meséljen magáról pár dolgot, ami eszébe jut

Mióta dolgozik itt ...


Örülnék ha nem közösitenének ki mindenhonnan.


Értem én a nőket,jön egy csinos fiatal,és riválist lát benne, féltékeny,de miért kell ehhez kiutálni a másikat, ha tök normális vagyok,nem bunkozok,nem beszélek ki senkit, és segítek mindenkinek akinek tudok.


Amúgy én nem tartom magam csinosnak,de egyszer meghallottam két nőt, ahogy kibeszélték a külsőmet.

Mindenféle mutogató ribinek elhordtak .

Közlöm egy fekete sima rövidujju pólóban és egy fekete melegítő nadrágban dolgozom és sport cipő

25N vagyok



2021. máj. 31. 05:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Már én szégyellem magam,hogy

3 év alatt 6 munkahelyem volt eddig,mert pár hónap után menekültem.


Kedves nő vagyok,akire lehet számítani.

Nem akarom,hogy azt hidjék,hogy valami baj van velem,hogy nem bírok egy helyen lenni legalább 2-3 évig

Meg,hogy nem igaz,hogy 6 helyen sehol nem jöttem ki Jól senkivel.


Ez eddig a leghosszabb idő ez az 1 év

2021. jún. 6. 01:39
 12/12 A kérdező kommentje:

Sose a munkával volt bajom,hanem a társasággal


Alapból is kicsit nehéz olyan helyre menni,ahol már van egy megszokott csapat.


Amúgy lehet én gondolom hülyén,de szerintem a csapatnak is kéne erőfeszítést tennie,hogy segítsék az újat.

2021. jún. 6. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!