Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy egy munkahe...

Miért van az, hogy egy munkahelyen sem akarok dolgozni?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy nem érdekel semmi? Semmi olyan ahol vannak kollégák, ahol meg kell felelni? Miért nem akarok bizonyítani?

Lustának nem mondanám magam, minden nap főzök-sütök, a hatalmas udvarunkat rendezem (nőként füvet nyírok egy hatalmas telken, fát hasogatok, kertészkedem) takarítok, a gyerekemmel tanulok, a kicsire vigyázok. Mások ugyan nem minden napos szinten, de csinálják ezt munka mellett. Én viszont nem dolgozom munkahelyen, háztartásbeli vagyok. Máskor meg rosszul érzem magam, hogy a férjem fizet mindent. Ugyanakkor neki így jó és végülis nekem is. Csak néha eszembe jut, hogy én képtelen lennék dolgozni, nem érdekelne semmi. Sokkal szívesebben csinálom itthon a fizikai munkákat, mint egy munkahelyen valami mást aminek esetlegesen tétje van, meg kell küzdeni a főnökkel, kollégákkal. Nem azzal van a bajom, hogy nem szeretem az embereket, mert vannak barátaim. A munkavállalástól pedig mégis félnék és nem érezném jól magam. Miért van ez? Egy ideje kicsit böki az oldalam, hogy kéne egy melóhely.

Talán ha lenne egy vállalkozásom...de ott is az ügyfelekkel kéne egyeztetni stb.

A másik meg az, hogy csak érettségim van, 18 évesen már szültem és azóta nem dolgoztam/nem tanultam tovább. Most kezdem érezni esetenként, hogy én nem tartom ennyire kevésnek magam, de amint írtam a munkával, pénzekereséssel járó dolgoktól pedig írtózom.

27/nő


2021. jún. 5. 12:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem érted a lényeget amit írtam.🙂 Mondjuk mit csodálkozom ahhoz amit leírtam es qurvára nem tudod kiszűrni a lényeget ahhoz mondjuk diploma nem kell.🙂vagy érted csak fáj az igazsag.Engem lenézhetsz nyugodtan lecarom, s nem nem utálkozva járok be dolgozni🤣🤣álommelóm van, s keresek annyit h ha egy f@sz elhagyna fent tudjam magam tartani röhögve de hat te ezt nem értheted😕nem ítélkezett senki, nem bántott senki te voltál az aki szádra vetted a dolgozó irodista hölgyeket mert savanyú a szőlő. Látom amugy tényleg sok lehet a melód ha gyakorizol. Ferjed talán ilyenkor is dolgozik?😁
2021. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

"Tudatlan, önző nők vagytok!"


Ebből speciel egyik sem igaz. :D


a 29-es válaszoló

2021. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Látom a te melód is sok:)

Hétvége van:) se én, sem a férjem nem melózik. Pihinap van.

Sajnálom ha te még csak f@sz-okkal találkoztál a szavaiddal élve és nem párod/férjed van (ha van).

Ezennel a kérdésemet töröltem a figyeltek közül :)👋

2021. jún. 6. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!