Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig dolgoznátok egy helyen...

Meddig dolgoznátok egy helyen úgy hogy nem kaptok meg mindent a munkavégzéshez?

Figyelt kérdés
Pl eszköz, számítógépes programok
2021. jún. 14. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, első nap beadnám a felmondásomat arra hivatkozva, hogy hiányos a munkavégzéshez fellelhető munkaeszköz, minden ki van spórolva, így veszélyessé téve a munkás testi épségét. Túl sok évet töltöttem olyan helyen/helyeken, ahol mindig ez volt a probléma, és ezekből lettek később a munkahelyi balesetek.
2021. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha pl valamilyen szoftverre szükség van, jó eséllyel el se tudom kezdeni addig a munkát, amíg nem kapom meg.
2021. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2,5 nap.
2021. jún. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kis cég, 16 éve vagyok ott (nem elírás, 16 éve) számítógép toll nyomtató mindent magunknak hozunk intézünk hogy dolgozhassunk.

És ez nem vicc. ez így van!

2021. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy évig bírtam. Médiában dolgoztam, a saját laptopomat hurcoltam be minden nap dolgozni, a szükséges programokat le kellett kalózkodnom, a saját fényképezőgépemet, fényképezőgépállványomat, mobilinternetemet, egyebeimet használtam, mert egy év alatt képtelen voltam a vezetőségből kikönyörögni, hogy vegyünk közöset. Ha nem használtam volna a saját eszközeimet, akkor nem tudtam volna normális elvégezni a munkát, és azért is én lettem volna lecseszve...
2021. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Ameddig muszáj. Diákkoromban dolgoztam olyan kórházi mosodában, ahol nem kaptunk semmi védőfelszerelést, kesztyű, maszk stb. nélkül kellett volna válogatni a szaros, véres, hányásos stb. cuccokat úgy hogy még a hepatitis titerünket sem ellenőrizték, hiszen a papír szerint a tiszta oldalon dolgoztunk, ahol már a fertőtlenített, kimosott dolgok voltak. A valóságban meg a diákokat rakták a szennyezett oldalra és röhögtek amikor megkérdeztük, hogy esetlen kaphatnánk-e kesztyűt. Magunknak hoztunk mindent, nekem szerencsém volt mert a sok laborgyakorlat miatt mindig tudtam szerezni. 1 hónap után találtam másik munkát és leléptem, utolsó napon a főnökasszony megfenyegetett hogy ha bárkinek pofázok arról hogy nem adtak felszerelést, nem kapom meg a fizetésemet az utolsó hónapért. Az volt a terv, hogy amint megkapom a pénzt, bejelentem őket de pár nappal azután hogy elmentem, már valaki más jelenthette őket mert kimentek az illetékes hatóságok és be is zárták.
2021. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6!


Ez nem Szegeden volt?

2021. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
7. Nem, ez Debrecenben volt. De több ilyen eset fordult elő abban az évben, több kórházi mosoda is lebukott.
2021. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semeddig, busz nelkul nem lehet buszt vezetni
2021. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!