Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennek az állásinterjúnak mi...

Ennek az állásinterjúnak mi értelme volt?

Figyelt kérdés
Csütörtökön közzétettek egy álláshirdetést, még aznap jelentkeztem a munkára. Másnap, péntek délelőtt felhívtak, hogy tetszik az életrajzom, menjek el egy személyes elbeszélgetésre. Hétfőn el is mentem. Ez volt a HR-es forduló. Kb. 15 percig tartott, a szokásos HR-es kérdések elmaradtak, szinte semmit sem kérdeztek. Csak elmesélték, hogy milyen lenne a munka. Még aznap telefonáltak, hogy továbbjutottam a második fordulóba, ahol már szakmai feladatokat kell megoldani. Következő napon, kedden részt vettem a szakmai beszélgetésen. Lényegében ez is 15 percig tartott. Szakmai kérdéseket nem tettek fel, lényegében ugyanazt ismételte el a szakmai vezető is, mint a HR-es. Mondta, hogy megfelelőnek tűnök, de van még néhány jelentkező. Engem hallgattak meg elsőnek, a többiek utánam jönnek. Néhány nap múlva jelentkeznek az eredménnyel, akár sikerült, akár nem. Egy komoly, nagy cégről van szó, elég fontos, jól fizető pozícióval. Csak azt nem értem, hogy ennek az állásinterjúnak mi értelme volt. Lényegében semmit sem kérdeztek tőlem, a HR-es és a szakmai vezető is csak elmondták, hogy mi a feladat, hogy néz ki a munkavégzés meg ilyenek. Életem során voltam már néhány állásinterjún, de itt azt éreztem, az állásinterjú alapján a munkáltató semmit sem tudott meg rólam.
2021. júl. 14. 09:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És végül mi lett? felvettek? Ott vagy még?
2021. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!