Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogyha azon parázok,...

Normális, hogyha azon parázok, hogy 15-20 év múlva nem lesz munkalehetőség az országban és csövesként fogok meghalni?

Figyelt kérdés
Mert tényleg, kitudja mi lesz... 26N
2021. júl. 27. 10:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
Azért nem a legegészségesebb dolog ezen parázni, viszont a mostani helyzet fényében nem alaptalan a felvetésed. Biztosan sok ember kényszerül majd otthagyni a munkahelyét. Egyre rosszabb lesz ez az elnyomás és manipulálás, ami jelenleg folyik. El kell hagyni idővel a városokat, és valamilyen szinten önfenntartónak lenni, kívülállónak. Nem függni az államtól, mert ha bármilyen összeomlás, válság beüt, nem fog segíteni a kormány, azt jól tudjuk. De nyilván több előnye is van ezenkívül kiszakadni a betondzsungelből. Ez nem paranoia amit felvázoltam, nézzétek mi megy a világban.
2021. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Vígasztaljon az, hogy ha még el is tűnik egy-egy munkakör, az új munkák megjelenésével jár. Mindig az alkalmazkodóképes éli túl, ami ez esetben azokat az embereket takarja, akik át tudják képezni magukat hogy továbbra is munkaképesek maradjanak. Meg persze vannak azok, akik alapból több szakmát tanulnak ki hogy hosszútávra bebiztosítsák magukat.
2021. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Én is parázós vagyok de ettől konkrétan soha nem féltem. Van házunk, megtakarításunk, igazából ettől nem félek. A betegségektől jobban.
2021. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
46%
5: másban is folyamatos nálad ez a szorongás???? Pszichológusnál volttál már?
2021. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

10: a kereskedelemben MINDIG lesz meló! Ha nem 5 percre a lakásodtól, akkor majd utazol egy kicsit...

De folyamatos a munkaerőhiány, úgyhogy tök fölösleges az aggódásod...

BE kell vállalni, hogy egy esetleges szorult helyzetben picit kevesebbért is elvállalod az új melót - de közben meg ezerrel keresed a jobban fizető helyet....

2021. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
2021. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek ettől, ahogy sok minden mástól is, de nem mondanám, hogy normális. Én pszichológushoz is jártam szorongás és depresszió miatt és azóta is tudatosan próbálok mindig a jelenben élni a távoli jövőn való parázás helyett. Persze lehet gondolni a jövőre, lehet készülni, próbálni bebiztosítani magad, azzal nincs semmi gond, de az nem egészséges, hogy folyamatosan ezen izgul és kattog az ember. Azt kell felismerni, hogy akármit csinálhatnál, lehetnél hirtelen milliárdos, valószínűleg akkor sem nyugodnál meg teljesen, ha nem a megélhetéssel lenne a probléma, akkor valószínűleg jönne valami más amin aggódsz.
2021. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem normális. Lehet, h holnap elüt egy busz, vagy 3 év múlva becsapódik egy aszteroida és mindenki meghal.

" Mosolyogj, mert a holnap még szomorúbb lesz!"

Moby Dick együttes

2021. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Tegyük fel, a következő 10 évben totálisan átalakul a kereskedelem. Robotok, webáruház, stb. Tized annyi embert foglalkoztat az ágazat. Téged mi fog megakadályozni abban, hogy átképezd magad? Hiányszakmák mindig lesznek.
2021. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,munka mindig lesz,amit fizetnek érte,engem inkább az aggaszt.


Szerintem egyre többet fognak elvárni,ugyanazért a színvonalért.


Lásd 50 éve,8 általánossal is le lehetett élni egy életet.

Ma meg hiába van 3 diplomád,az emberöltő alatt jön össze max egy pici lakás,amiben leéled az életedet,mire a saját tulajdonod lesz.


Egyébként rossz félelemben élni,én is ilyen vagyok.

Szociális fóbiás,és igen,elmegy az ember mellett az élet.


33/f

2021. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!