Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogyha azon parázok,...

Normális, hogyha azon parázok, hogy 15-20 év múlva nem lesz munkalehetőség az országban és csövesként fogok meghalni?

Figyelt kérdés
Mert tényleg, kitudja mi lesz... 26N
2021. júl. 27. 10:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is paraztam emiatt. Tudod mi miatt meg? H katasztrófa lesz, és amiatt elvesztem a dolgaim, a munkaval. Felepitek valamit és elvesztem random. Ugyanúgy vagyok mint te. Teljesen megértelek. De eh van, akármi történik majd szembe szállunk a váratlannal.
2021. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Munka eddig is volt, ezutan is lesz, csak nem biztos hogy olyan, ami az ember fogahoz valo.
2021. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Munka lesz, ha nem több, akkor egy kutyát kell majd etetni egy gyárban. A mi feladatunk a kutya etetése lesz, a kutya feladata, hogy ne engedjen minket a gépekhez hozzányúlni.
2021. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerintem ország se lesz ilyen vezetőkel teljesen jogos a félelmed.Hiába tanul be az ember más munkát embere nem lesz szükség.Egy példa cégvezető automata gépek gyárban 5 ember van bent.Még is ővé a piac meg a terméké mert a gépek jók a termelésbe.És mindenki nem lehett cég vezető.Bár számitani nem fog mert a jővöben lesz a házaknak ingyen áram ha igy fejlődnek napelemek.Csak kaját meg vízet kel szerezni.
2021. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!