Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkó voltam vagy elmaradott...

Bunkó voltam vagy elmaradott vagy ezek az irodisták mind ilyen gyökerekk?

Figyelt kérdés

Telefonon beszéltünk, mert valami probléma volt a rendszerrel. Mondta hogy írjak neki emailen mert most le kell raknia de ott válaszol és folytatjuk a rendszer probléma felderítését. Írom a levelet de se megszólítást se semmit nem írtam csak azt ami nek feljött mert ugye kvázi folytatólagosan kommunikáltunk. A visszaválaszban ott volt hogy Szia Lilla!


Majd sor kihagy bla bla a végén üdvözlettel stb ahogy kell.


Néztem nagyot, mivel egy perce beszéltünk. Nekem ez nagyon fura és erőltetett, mintha ilyen görcsös lenne a cég hogy betartja az email illemet.


Ha nem beszélek vele és aznap irok valakinek akkor én is így csinálom de ez így fura volt. És akkor a következőben is megszólítás stb. rengeteg idő elment vele mivel oda-vissza írtunk.


Új hely, oké, hogy ez a szokás náluk de ez nem gáz picit?


2021. aug. 7. 15:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Illedelmes viselkedés = nettó bénaság?

Ez rád nézve szégyen (valamint a szüleidre akik neveltek).

2021. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem eleve így van beállítva a gépe, meg lehet csinálni, hogy automatikusan beszúródjon a szia, vagy tisztelt vagy akármilyen megszólítás, és a végén az elköszönő szöveg.
2021. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Engem idegesít, fel is mondok sztem 😂😂
2021. aug. 7. 15:58
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez most úgy jön le, hogy a barátnőd a hülye és a gyökér a munkahelyen mert ő köszönt neked e-mailben, te pedig nem köszöntél és most várod a visszaigazolást arról, hogy ennek ellenére veled nincs baj, csak a barátnőddel :D


Kérdező, szerintem engedd el ezt a témát. Írtam is, ha úgy vesszük te sem voltál bunkó. Ő így szokta meg, betartja a protokollt, sőt, elképzelhető hogy az üdvözlés és az elköszönés nála előre megírt szöveg, ugyanis ez is beállítható és ő csak a levél tartalmát kell hogy megírja, meg a nevet kell beírnia akit megszólít. Ha pedig ennyire jó barátnőd akkor hozd fel neki ezt a témát, bár sanszos hogy ő sem fogja érteni, hogy végül mi a problémád, az hogy köszönt? Mert számodra ez a probléma.

2021. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
13.ez egy béna ok felmondásra...főleg hogy nincs más munkád helyben.
2021. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is mimdig így írok levelet, nálunk van automata aláírás beállítva, köszönni pedig alap, akár barát/barátnő szintű kolléga, akár hivatalos ügyfél. Inkább a saját stílusoddal vannak gondok, a munkahelyeknek megvan a maga etikettjük, amihez illik/ajánlott alkalmazkodni.
2021. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező te magadtól vagy ennyire sötét, vagy valaki segít benne?
2021. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért néha elgondolkozom, mennyire unatkoznak és mennyire retardáltak az emberek. Lásd a kérdés, ahol komolyan a kérdező óvodás szinten vinnyogva, fröcsögve kiírt egy kérdést a semmiről. Komolyan ilyeneket olvasok és ledobja az agyam az ékszíjat... :D
2021. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18 képzeld, mennyire marasztalják majd a munkahelyen, ha emiatt felmond! :))
2021. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind ilyen gyökerek az irodisták, te is irodista vagy, de te lám, milyen okos vagy.
2021. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!