Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkó voltam vagy elmaradott...

Bunkó voltam vagy elmaradott vagy ezek az irodisták mind ilyen gyökerekk?

Figyelt kérdés

Telefonon beszéltünk, mert valami probléma volt a rendszerrel. Mondta hogy írjak neki emailen mert most le kell raknia de ott válaszol és folytatjuk a rendszer probléma felderítését. Írom a levelet de se megszólítást se semmit nem írtam csak azt ami nek feljött mert ugye kvázi folytatólagosan kommunikáltunk. A visszaválaszban ott volt hogy Szia Lilla!


Majd sor kihagy bla bla a végén üdvözlettel stb ahogy kell.


Néztem nagyot, mivel egy perce beszéltünk. Nekem ez nagyon fura és erőltetett, mintha ilyen görcsös lenne a cég hogy betartja az email illemet.


Ha nem beszélek vele és aznap irok valakinek akkor én is így csinálom de ez így fura volt. És akkor a következőben is megszólítás stb. rengeteg idő elment vele mivel oda-vissza írtunk.


Új hely, oké, hogy ez a szokás náluk de ez nem gáz picit?


2021. aug. 7. 15:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden szemétdombra kell egy kakas :D
2021. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!