Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a szociális...

Mit tegyek, ha a szociális szorongásos vagyok, és emiatt mindenkinek az jön le a munkahelyemen bizonyára, hogy egy buta, béna lány vagyok. Ügyetlenkedek, ha többen vagyunk,vagy elrontok vmit mert annyira zavarban vagyok?

Figyelt kérdés
Van aki csak annyit mond, hogy szétszórt vagyok, de többeken látom, hogy ostobának tart. Nem is beszélek sokat, így meg se tudnak ismerni.
2021. szept. 15. 20:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Annyira gusztustalanok, undorítóak vagytok, hogy itt fröcsögtök a jja tenni kellene meg blabla dumával, mert itt mindenki pszichológus, lelki szakértő. Most komolyan mindenkibe bele kell állni? A kérdés olyanokhoz szólt akik hasonló helyzetben vannak, nem. hozzátok. Hogy van képetek egy idegen embert így lehordani, mint pl a 20as?Mégis kinek képzelitek magatokat?Nem hiszem, hogy akik ezen az oldalon írogatnak, olyan tökéletes értékű emberek lennének, hogy joguk legyen bárkit is alázni. Persze így névtelenül, arctalanul könnyű.

Én sosem pontozok mert az tökre felesleges funkció, vkik úgy látszik ennyi értékelést kapnak az élettől, hogy itt pontozzák őket.

Azért nem írtam le az egész történetemet mert senkinek semmi köze hozzá. Amiről szól a kérdés, az a megadott információk alapján ős érthető volt annak aki érteni akarja. Gondolom azért kellett volna további infó, hogy még jobban szétszekáljátok. Remélem mindenki aki ilyen rosszindulatú ezt fogja visszakapni az élettől.

2021. szept. 17. 06:43
 22/27 anonim ***** válasza:
4%
Ma reggel 06:43-kor kibújt a szög a zsákból.
2021. szept. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%

#20 azért nem semmi, hogy képes voltál időt pazarolni ennyi baromság, értelmetlen fikázás megfogalmazásához. Nem is ismered a kérdezőt, de azért rajta éled ki a frusztrációdat? Tényleg beteg ember lehetsz, és rajtad nem is lehet segíteni.


Mielőtt megszólalsz, vagy leírsz valamit, mindig gondolkozz el, van-e értelme, célja. Ha nincs, inkább ne mondd ki, ne írd le. Csak feleslegesen megbántasz valakit, aki nem ezt érdemli.

2021. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt pazarlás, jólesett, megérdemelte ez a hurka. 😂
2021. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
78%
OK. Kérdező: akik itt beszóltak neked (nem voltak sokan, csak szófosásuk volt), szemmel láthatóan betegek, szóval ne akadj ki rájuk. Nekik nagyobb szükségük van a segítségre, mint neked.
2021. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%

Ajánlok neked egy írást, keress rá a “power posing”-ra, egy TED-és előadás is van róla.


Ha megérted a lényegét, simán segít ezeken a szituaciókban magabiztosabban viselkedni. Nekem segített a megfelelési kényszer miatti szorongáson és csendességemen.ma munkahelyemen. Konkrétan ez egy “fake it until you make it” attitűd. (Amit sokan félreertenek, hogy ennek a célja nem az, hogy a társaságban vegyél fel domináns pózokat és tűnt arrogánsnak.. a lényege az, hogy pl akar interjú, meeting, bármilyen frusztrációt okozó társasági esemény ELŐTT szánt rá pár percet a tükör előtt - magadnak. A testbeszéd hat az agyra, ez kölcsönösség, nem csak a hangulatod befolyásolja a testbeszéded, hanem Vica versa.


Korábban írtam egy blog cikket is még évekkel ezelőtt erről a szorongás-csendességet érintve. Tapasztalat, hogy segít ezen.

2021. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Engem is mindig megpróbálnak fogyatékosnak kezelni, mert valahogy olyan összképet áraszthatok magamból, pedig a valóság az, hogy odabent gondolkozom, és agyalok, és nem tartom fontosnak, hogy eközben mit kommunikálok magamról. Ez nem feltétlen azért van, mert okosabb vagyok másoknál (bár sok helyzet azért ezt mutatja), az is lehet, hogy máshogy működök, és tényleg van valami eltérésem. Én nem hagyom, hogy emiatt bárki megpróbáljon hátrányba sorolni, vagy tiszteletlenül beszélni velem.
2023. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!