Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tegyek feljelentèst?Ti mit...

Tegyek feljelentèst?Ti mit tennètek?

Figyelt kérdés
A szekrènyemben volt 25.000 ft. A szekrèny le lett lakatolva. 4 nap szabadsàgon voltam, a szekrènyen lezàrt lakat volt. A lakatot levàgadtàk, szekrènyellenörzès nèven (mondvàn nem voltam ott) Jegyzőkönyv volt, amit benne talàltak, a listàn 25.000 ft rajta van. Na most nem zàrtàk vissza, a szekrènyemből eltünt a pènz. Mit tegyek. ehyenlőre keresik a pènzt.
2022. jan. 6. 07:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Secus vagyok. Nálunk is volt hasonló. Elárulok valamit. Attól, hogy kék ing van rajtunk, meg őrök vagyunk nem vagyunk szuperhősök, akik hipp-hopp megmondják, hogy ki lopott egy öltözőszekrényből, ahol egyébként kamera se lehet. Ezt honnan kéne tudni az ottani biztonsági őrnek, de komolyan? Maximum annyit tudnak tenni, hogy a kamerafelvételeket visszanézetik, és ha van az öltözőnél kamera meg lehet nézni, hogy ki ment be. De azt is általában rendőr mellett lehet visszanézni, meg nálunk nekünk jogunk sincs visszanézni. Nálunk csak az IT nézheti vissza, rajtuk kívül SENKI nem nézheti meg. Mi sem. Mi a valós idejű kameraképet látjuk, és ennyi. És ránézésből nem tudjuk megmondani, hogy ki meg mit lopott honnan. Egy őrnek ezer feladata van, nincs időnk még az öltöző előtt is állni, és nézni, hogy ki miért megy be, meg mindenkit számon kérni. Nálunk ez úgy van megoldva mondjuk, hogy zárjuk az öltözőket. De a lopást így is megoldják. Nem lehet mit tenni.

Tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen. Úgysem lesz meg ki lopott. A rendőr sem Superman. Nem lesz miattad lezárva az egész munkahely, és több száz, vagy több ezer ember kihallgatva. Legközelebb meg ne tegyél pénzt a szekrényedbe. Ennyi.

2022. jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ahha. Ès a lakat levàgàs utàn, senkinek nem jutott eszèbe ràtenni egy màsikat? ès ha èrtèk van benne?logika.... ja az egy őrnek nincs. pedig nem feltètel hogy h...e legyen.... vagy zàrjàk el. nyitva hagyni egy szekrènyt, amibe èrtèk van...
2022. jan. 7. 07:48
 13/17 anonim ***** válasza:

Tegyel feljelentest!

S most fuggetlenul attol, h te vagy a sertett... miert tarrolsz 25e Ft-ot az oltozoszekrenyben, mikor ez mar a 4.alkalom volt, h levagtak...?🤔

2022. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mivel hirtelen felèpő csalàdi problèma (felesègem elvetèlt) haza kellett mennem.nem szokàsom pènzt tartani benne. vagyis nem enyit.forgalmit, iratok, ruhàk,tisztasàgi eszközök. Most benne maradt.
2022. jan. 7. 08:11
 15/17 anonim ***** válasza:

Hat sajnalom.😪

Tedd meg a feljelentest, hat ha kicsit beszarik a tettes, h figyel(het)ik.

Most a karod megterult, maskor pedig vigyel inkabb mindent magaddal, ami erteket kepvisel.

2022. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A lakatot egy secus sem vághatja le. Nálunk ezt MINDIG a TMK csinálja! Azokat kérd számon, hogy miért nem volt annyi logikàjuk, hogy tegyenek rá újat! Nálunk kapásból nem vághatunk mi le lakatot, mi csak felügyelünk. Plusz nálunk eleve nincs "ellenőrzés" címszó alatt kikutatva senki cucca. Eleve szerintem erre, ha az illető nincs ott nem is lehetne joga senkinek. Nem rendőr ott senki, hogy a cuccaid között törvényesen turkàljon ott bárki.

A történteket meg sajnálom.

2022. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tegyél nyugodtan feljelentést, de a rendőrség/nyomozók annyira “kompetensek”, hogy amikor engem csesztek át 120 ezerrel, és konkrétan literally átadtam a Fb profilját képpel, névvel, bankszámlával. Nos 3 hónapja csak annyi történt, hogy behívtak még egyszer megkérdezni a lopás helyszínét. (Amit már elmondtam nekik) 🤣 meg megpróbálták inkasszózni a bankszámláját a csalónak, akinek persze nem volt rajta kb semmi. 🤷‍♀️


Na most el lehet képzelni, hogy egy súlyosabb bűncselekményben mennyire komolyan felkészültek a nyomozóink, ami időben meg tovább is elnyúlik, pláne ismeretlen tettes ellen... vagy szervezett bűnözésben..

2022. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!