Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Halál merev ellentmondást nem...

Halál merev ellentmondást nem tűrő állásinterjú berendeléssel jobb nem is foglalkozni? ha ilyen a kezdet milyen a folytatás?

Figyelt kérdés

Berendelnek adott nap adott órára. Felhívom őket hogy köszönöm az időpontot de nem lehetne kicsit tolni? Mondjuk délutánra?

Erre kioktatnak hogy be vannak táblázva a kedvemért nem szerveznek át mindent egyébként is százan várnak az állásra -szóval ha nem jó az időpont akkor szevasz ennyi volt.

Nulla rugalmasság.


Talán jobb is ha ide nem vesznek fel?


2022. jan. 13. 08:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:

", hogy nulla indokot adtál. "


jaj hagyjuk már a szar mellédumát! Mert ha indokot mondok az szerinted érdekelte volna őket? leszarták volna.

2022. jan. 13. 08:38
 12/62 A kérdező kommentje:

"Mégis miért nem tudsz bemenni a kiírt időpontra?"



Mert DOLGOZOM és nem engednek el a jelen munkahelyemről a délelőtt közepén azért! Ezt sose gondoltad volna mi?

Szabi nincs ,mert nem adnak, hazudni kamu betegséget bejátszani meg nem akarok.

Ennyi. Marha bonyolult mi? Sosem gondoltad volna mi?

2022. jan. 13. 08:40
 13/62 anonim ***** válasza:
0%
El kell engedniük.
2022. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
93%

Ha mindent tudsz, miért teszel fel kerdest?

Magamból indultam ki. Ha normális indokod van, van esélyed. De a nem érek rá nem indok. Nem sok olyan ok van, ami fontosabb lenne egy munkanélkülinek,mint egy allasinterju, ergo Ha ehhez az első lépéshez ilyen a hozzaallasod, nem igazán érdekel, milyen munkavallalo lennél.

2022. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
78%
Na és ezt miért nem lehet a leendő munkaltatoval kozolni?
2022. jan. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:

"ami fontosabb lenne egy munkanélkülinek"


És én az vagyok? Nem. Állásban vagyok most is.

2022. jan. 13. 08:43
 17/62 A kérdező kommentje:

"El kell engedniük."


nem kell elengedniük, miért is kéne. Ha meg engedély nélkül maradok távol még ki is rúghatnak.

2022. jan. 13. 08:44
 18/62 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván nem láttam, hogy dolgozol, amikor válaszoltam.
2022. jan. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
14%
Mert jogod van hozzá. A munkáltató nem lehetetleníthet el benne. De akkor eleve nem értem, mikor akarsz bemenni? Ők is munkaidőben interjúztatnak. Tessék szabadságot kivenni vagy beteget jelenteni, ha minden kötél szabad.
2022. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
72%
szakad
2022. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!