Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Halál merev ellentmondást nem...

Halál merev ellentmondást nem tűrő állásinterjú berendeléssel jobb nem is foglalkozni? ha ilyen a kezdet milyen a folytatás?

Figyelt kérdés

Berendelnek adott nap adott órára. Felhívom őket hogy köszönöm az időpontot de nem lehetne kicsit tolni? Mondjuk délutánra?

Erre kioktatnak hogy be vannak táblázva a kedvemért nem szerveznek át mindent egyébként is százan várnak az állásra -szóval ha nem jó az időpont akkor szevasz ennyi volt.

Nulla rugalmasság.


Talán jobb is ha ide nem vesznek fel?


2022. jan. 13. 08:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:

"Csak mert ott van a minimum 30 napos felmondási időd, ugye."


nem MINIMUM hanem MAXIMUM mert ugyebár a hatályos Mt szerint munkavállalói felmondás esetén a felmondási idő egységesen 30 nap és nem több.

Ráadásul ennek részére vagy egészére fel is menthet a munkáltató.


És ez még csak a felmondás, mert ott a KÖZÖS megegyezés ami meg teljes egészében mentesítHET a felmondási idő alól.


Mondjuk így ....

javíts ha tévedek! Várom.

2022. jan. 13. 09:01
 32/62 A kérdező kommentje:
Meg egy épelméjű cég bekalkulálja az új emberére a 30 napot mert tisztában van az Mt-vel és a realitásokkal.
2022. jan. 13. 09:03
 33/62 anonim ***** válasza:
78%

Oké, akkor kijavitalak:

A 30 nap a minimum, ettől elteroen rendelkezhet a kollektív szerződés.

Felmenthet, valóban, de nem köteles.

Mentesulhetsz, vagy dönthet úgy, hogy az utolsó percet is ledolgozod.

2022. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
87%

napi troll...


szánalmas vagy

2022. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
81%
Vagy nem kalkuláltam be, mert neki holnaptól van új emberre szüksége. Ha ott van Balazska, akinek nem felelt meg az interjú időpontja és nem is tud azonnal kezdeni, meg Józsika, akinek megfelelő az interjú időpont és azonnal tud kezdeni, szerinted kit vesznek el? Segítek, nem Balazskat
2022. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
89%
Hát ja. Én vagyok az álláshirdető. Jelentkeznek 20-an. 19 ott tud lenni időpontra, 1 nem. Tudod ki foglalkozna veled meg alkalmazkodna hozzád? Én biztos nem.
2022. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

"ettől elteroen rendelkezhet a kollektív szerződés."


És az van? Nincs. Már miért lenne? Akkor ezt a vonalat ne firtassuk.


ennek alapján ha rendvédelmi dolgozó vagyok 2022. jún 30-ig FEL SE MONDHATOK mert VESZÉLYHELYZET van!


Na ragozzam még?

2022. jan. 13. 09:09
 38/62 anonim ***** válasza:
87%
ilyen okoskodó hozzá állással jobban járnak ha nem téged vesznek fel, már bocsi.
2022. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

"Jelentkeznek 20-an. 19 ott tud lenni időpontra, 1 nem. "


Hát ha 20an és nem úgy mint nálunk hogy ketten és a kettő kettő még a kiírásnak se felel meg... sokra mész a 20 emberrel ha 20ból 20 lehet még a kiírásnak se felel meg.

2022. jan. 13. 09:10
 40/62 anonim ***** válasza:
89%
ha az önéletrajzod alapján felkeltetted volna a figyelmüket akkor belementek volna a másik időpontba hidd el. valószínű, hogy nálad jobb emberek is jelentkeztek és téged csak ilyen B tervként hívtak be hátha mégis alapon. De mivel valójában nem te vagy az emberük ezért az időpont variálásba már nem mentek bele.
2022. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!