Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Halál merev ellentmondást nem...

Halál merev ellentmondást nem tűrő állásinterjú berendeléssel jobb nem is foglalkozni? ha ilyen a kezdet milyen a folytatás?

Figyelt kérdés

Berendelnek adott nap adott órára. Felhívom őket hogy köszönöm az időpontot de nem lehetne kicsit tolni? Mondjuk délutánra?

Erre kioktatnak hogy be vannak táblázva a kedvemért nem szerveznek át mindent egyébként is százan várnak az állásra -szóval ha nem jó az időpont akkor szevasz ennyi volt.

Nulla rugalmasság.


Talán jobb is ha ide nem vesznek fel?


2022. jan. 13. 08:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
84%

48!


Ez q módszer akkor játszik, ha valami különleges, ritka vegzettsege van a jelentkezonek, és kevés a jelentkező. A munkaviszony pedig nem partneri kell hogy legyen, nem is csicska-főúri, hanem főnök beosztott. EZ alap.

2022. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
0%

" hanem főnök beosztott. EZ alap."


Pontosan. de nem 1950-ben vagyunk, észre kéne venni. A főnök beosztott már rég mást jelent mint régen. Régesrég. Jobb helyeken.


A hatalmas japán Nissan konszern egyik vezetője arra utasította a beosztottját hogy hozza el a gyerekét az iskolából mert ő nem ér rá.

Másnap a vezető már nem volt vezető.

Emiatt.

Persze az a hanyatló kapitalista világ, és nem az urambátyám Kipcsákia.

2022. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
70%
Már megint saját magaddal beszégetsz 🤣
2022. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, ha 100 jelentkező van aki megfelel, abból 10 felhúzza az orrát a megadott időpontra, 90 pedig szó nélkül elmegy, mi akérdés? Te szórakoznál azzal a tízzel, új időpont, egyeztetés, átszervezés, amikor neked hót mindegy kit veszel fel, mert csomóan vannak, akik megfelelnek?
2022. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

"Nézd, ha 100 jelentkező van"


Hol van manapság 100 jelentkező.... mi egy szem irodistát akarunk felhajtani hónapok óta és nem megy. Kuyta se jelentkezik aki jelentkezik mégse jön el, lemondja, nem mondja le csak nem jön stb...

100? még 1 se nagyon.

2022. jan. 13. 11:32
 56/62 anonim ***** válasza:
31%
Ennél a cégnél tényleg elég bunkó HR-esek lehetnek, lehet jobb is ha kerülöd a céget. Én fél órája beszéltem egy személyzetissel interjú ügyben, de azzal kezdte, hogy megkérdezte mikor jó nekem? Utána javasolt csak egy időpontot, mikor mondtam, hogy nekem bármikor jó, mert nem dolgozom. De ugyanez volt tavaly is egy másik, elég komoly multinál, sőt mikor interjú után később a céget akarták bemutatni, akkor sem erőszakoskodtak az időpot terén, és főleg hozzám igazodtak.
2022. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
65%
Gondolod, hogy te voltál az egy szem jelentkező? Akkor nyilván figyelembe vették volna a te igényeidet is, mert szükségük van rád. Itt nyilván nem volt nagy szükség rád, tehát volt más megfelelő jelentkező is.
2022. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:

"Itt nyilván nem volt nagy szükség rád, "


de azért berendeltek (volna). világos.... csak úgy játékból. Szórakozásból. világos.

2022. jan. 13. 11:49
 59/62 anonim ***** válasza:
69%
Világos, neked van igazad, egyedül rád lett volna borzasztó nagy szükség,de a cég idióta volt, ezért most nem is tudom hogy fognak nélküled túlélni, plusz más jelentkező nem is volt. Világos.
2022. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
65%

52!


Na és mi az osszefugges? Nyilvánvaló hogy a gyerek elhozatala nem volt munkakri feladat.

2022. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!