Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok olyan munkát,...

Vállalnátok olyan munkát, amit utáltok és nem léphetnétek ki, viszont NAGYON szükségetek van a pénzre?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mindenkinek csípőből "nem" a válasz, nekem is az lenne, de kicsit azért gondoljunk bele komolyabban.


Kiszolgáltatott helyzet az is ha nem mész, mert nagyon kell a pénz, de az is ha elvállalod és benne ragadsz, mert már az elejétől gyomorideggel mész be. Volt hogy már vállalnom kellett ilyen munkát, de mindig ott volt a lehetőség, hogy bármikor otthagyhatom, akár másnap.


Ritka szerepkörről van szó, a nem léphetsz ki tehát azt jelenti, hogy addig nem mehetsz el míg nem találnak a helyedre mást.


2022. jan. 27. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vállanék. Mondkuk nálam nincs olyan, hogy nem engednek el, ha menni akarok megyek.
2022. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Covid miatt ilyesmi helyzetben voltam. Gyűlöltem a munkám, szinte minden napom borzalmasan telt ott, de nem mondhattam fel, mert nem találtam mást és kellett a pénz. 2 évig viseltem el, aztán váltottam. Ideig birhatja az ember, de váltani kell amint lehet, mert teljesen tönkre tesz.
2022. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen vállalnék, ahogy korábban is vállaltam ilyen munkát. Utáltam, kellett a pénz. Van ilyen. Váltásra kell törekedni, és nem hazavinni a munkahelyi dolgokat addig is.
2022. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvállalnám ha olyan helyzetbe lennék hogy alig van valami pénzem és a számlákat ugyanúgy fizetni kell meg enni is kell valamiből.

Mondjuk arra a szerződésre kíváncsi lennék amiben az van hogy addig nem mondhatsz fel amíg nincs valaki helyetted,én ilyet még nem láttam.Akkor már inkább valami betanított munkát néznék ahol normalisan leléphetsz,bár ez több mindentől is függ.

2022. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz kérdés. Ha a nem tetsző munka mellett erősebb motiváció az, hogy az anyagi helyzeted egyensúlya kerül, akkor érdemes elvállalni. Arra amúgy kíváncsi lennék (akár privátban) hogy mi ez a munkakör és mit jelent időben az, hogy nem tudsz kilépni.
2022. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!