Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvónőként hogy oldhatom meg a...

Óvónőként hogy oldhatom meg a bulizást? Elsősorban fiatal óvónők, tanárnők véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy nagyon fiatal vagyok még és szeretnék bulizni úgy, mint a barátaim, de félek hogy nem szórakozhatok, mert akkor kinéznek az idősebb óvónők, meglesz rólam a véleményük. Ráadásul kisvárosban lakok, itt mindenki ismeri a másikat és mindent tudnak mindenkiről, meg olyanokat is amik nem fedik a valóságot. Nagyon szeretem az elektronikus zenét, szívesen járnék olyan bulikba, de annyira előítéletes az emberek zöme, hogy egyből azt hinnék, hogy drogozok... Teljesen tiszta vagyok, soha nem csináltam semmit, szimplán csak a zene és a tánc rabja vagyok.

2022. febr. 12. 17:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

"Haha. 23 évesen ne menjek bulizni?"

Ki írt ilyet??? Mert az elsö érzésem szerint még véletlen sem ezt írta, hanem arra utalt, hogy nem kellene mások véleményével foglalkozni. Bulizni lehet menni, de hullarészegre inni magad, vagy egyéb vállalhatatlan módon viselkedni nem. Ha meg tudsz maradni a normál határokon belül, akkor lényegtelen, ki mit mond.

2022. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát én kisvárosban lakom, de azt is leszærom, hogy a közvetlen szomszéd mit csinál a szabadidejében, az meg pláne nem érdekel, hol bulizik az óvónő
2022. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%
Az ovisokkal együtt.
2022. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan, engedd el. Előfordult a covid előtti időkben, hogy diákokkal, volt diákokkal iszogattam fesztiválon, koncerten, kocsmában. Szintén kisváros, ámde pont lesz@arom, ki mit gondol erről. Az élet túl rövid ehhez!
2022. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Ne törődj azzal ki mit mond vagy gondol.Fiatalon érthető ha bulizni szeretnél.Azért mert óvónő vagy nem kell hogy apáca legyél.Senkinek semmi köze ahhoz hogy te a hétvégén mit csinálsz
2022. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%

Ez kb olyan, hogy akkor nekem innentől csak kockás ingben és sötét farmerben kellene járnom, meg szabadidőmben mondjuk modelleket építeni, mert mérnök vagyok? Hát nem :D

Szerintem túl sokat foglalkozol vele, hogy mit gondolnak rólad az idősebb kollégáid. De az az alapvető probléma, hogy aki ilyen besavanyodott pletykafészek, annak soha nem fogsz tudni megfelelni, bármit is csinálsz, aki meg normális, nem fog amiatt elítélni, hogyha valakitől hallja, hogy hú, bulizni voltál.

Nyilván arra figyelek, hogy nyilvános helyen véletlenül se lássanak olyan állapotban, ami aláásná a nehezen kivívott tekintélyem a munkásaink szemében, de cserébe ők nem zavartatják maguk ilyennel. A közvetlen kollégáimmal kapcsolatban meg tudom, hogy nem kell ilyentől tartanom és megjétszanom magam, mert fiatalabb korukban elmondásuk szerint ők is ugyanúgy buliztak meg ittak hétvégente :)

25/F

2022. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
pont leszarnám ki mit gondol!
2022. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, ha vénasszonyok véleményére adsz, eljön az idő, amikor te magad is ugyanilyen zsörtölődő vénasszony leszel.
2022. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
34%
Válts munkát, rengeteg értelmes, jobban kereső lehetőség van ahol nem kell rossz gyerekeket kibírni. Meg a még rosszabb kollégákat
2022. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék, ezt fogom csinálni ugyanúgy, nekem ez a hivatásom és imádom a gyerekeket. Nem feleslegesen végeztem el az iskolát, de azért úgy gondolom hogy fiatal vagyok és még szórakoznom kell, mert nem akarom, hogy kapuzárási pánik miatt majd idősen akarjak mindenáron szórakozni, amikor már lehet hogy családom lesz.
2022. febr. 21. 16:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!