Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Óvónőként hogy oldhatom meg a...

Óvónőként hogy oldhatom meg a bulizást? Elsősorban fiatal óvónők, tanárnők véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy nagyon fiatal vagyok még és szeretnék bulizni úgy, mint a barátaim, de félek hogy nem szórakozhatok, mert akkor kinéznek az idősebb óvónők, meglesz rólam a véleményük. Ráadásul kisvárosban lakok, itt mindenki ismeri a másikat és mindent tudnak mindenkiről, meg olyanokat is amik nem fedik a valóságot. Nagyon szeretem az elektronikus zenét, szívesen járnék olyan bulikba, de annyira előítéletes az emberek zöme, hogy egyből azt hinnék, hogy drogozok... Teljesen tiszta vagyok, soha nem csináltam semmit, szimplán csak a zene és a tánc rabja vagyok.

2022. febr. 12. 17:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
80%

Yikes,csak menj és bulizz és ignoráld a konvencióikat. Begyöpösödött boomerek véleményére nem kell adni és pszichésen is sokkal jobban éreznéd magad, ha elengednéd ezt a görcsös megfelelési kényszert.


egy huszonéves elektronikus zene fan

2022. febr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!