Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valami baj van velem, hogy...

Valami baj van velem, hogy nem bírok megmaradni egy munkahelyen se?

Figyelt kérdés

Engem sokminden érdekel, ezért kipróbáltam több ágat is, jog, egészségügy, vendéglátás.

A vendéglátás jött be a legjobban, de az eü-ben pedig az vonz, hogy segíthetek másoknak.


Viszont nem tetszik ahogy hozzáállnak a vendéglátósokhoz, télen alig/nem adnak munkát, nyáron meg agyondolgoztatják az embert.


Ilyen szempontból jobb az eü, hogy télen-nyáron van munka, nem depressziósodik be az ember otthon.


A jog sem volt rossz, csak mivel irodai, túl unalmas 8 vagy több órát egyhelyben ülni.



Évek óta próbálgatom, mi lenne a jó, amit hivatàsként válasszak, de nem vagyok 100%-ig biztos.


A legtöbb embernek hogy sikerül olyan hamar?


2022. febr. 13. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok megmaradni...3 munkahelyem volt csak ebben az évben, mindig valami különlegeset várok, aztán egy szart kapok...de én hiszem hogy mindenki megtalálja a helyét előbb utóbb
2022. febr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Énnnnn válasza:
100%
velem is így van, ez "a fű mindig zöldebb odaát" esete
2022. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oszd szét ezt a három dolgot,4 hónap vendéglátás,4 hónap jog, 4 hónap eü.

Nem kell itt egy dolgot csinálnod életed végéig,így már nem is lesz olyan unalmas.

Vendéglátásba és eü-ben mindig lesz felvétel,szerintem jogi céget is tudsz találni.

2022. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj! Probalgatni kell, mert ezeket csak tapasztalat útján tanuljuk meg.
2022. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

De jó is lenne! Csak jó lenne ha lenne egy fix bejelentett munkám ugye. Csak sajnos ezzel nem kivitelezhető :(

2022. febr. 13. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Ez sajnos ilyen,fix fizetés vagy változatosság.
2022. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs veled semmi baj. Kb 15 munkahelyem volt már, és valahogy sosem éreztem hogy jó helyen vagyok. Ahol szuper volt minden egy ideig, végül kevesebb lett a fizu, könyörögni kellett érte, vagy 3 ember melóját csináltam. Én is keresem az utam. 30f
2022. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!