Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek Pesten egy elég...

Szerintetek Pesten egy elég jól menő étteremben mennyi netto fizut nem pofátlanság kérni pincérnőként? (Japanika)

Figyelt kérdés

Szeretnék Pestre költözni, jelenleg Debrecenben lakok és itt is pincérnőként dolgozom. Most olyan netto 250 körül van a fizetésem, de ezért elég magas óraszámban dolgozom (télen 210-220, lagzis időszakban akár 260 is lehet). Most egy barátnőmmel lakok albiban, ami elég drága szerintem, 110E+rezsi+20E garázs bérlés, de normális lakás olcsóbban nem igazán van.Pestre is ketten költöznénk egy albiba a költségek miatt.Tudom, hogy ott is drágák a lakások, de reményeink szerint a bérek is nagyobbak. A Japanika étteremmel szemezek, van is úgy láttam neten felvétel, de kérnek bérigényt, és nem vagyok tisztába vele ott mennyi lenne a reális.

Sajnos itt Debrecenben kevesebb óraszámmal kb.lehetetlen pincérnő állást találni, de így meg a fiatal éveim csak a munkával és számla fizetéssel telnek el, amit nem szeretnék. Nem baj, ha nem havi 168 órát kell dolgoznom, hisz én választottam a vendéglátást, de akkor legalább szeretnénk olyan helyen dolgozni, ahol valamennyire meg is fizetik.Szerintetek erre Pesten jobbak az esélyeim? Milyen bérigény lenne normális 4+ év tapasztalattal?

26/L


2022. febr. 27. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyelv?

Külső?

Előző helyek színvonala?

Hétvége, éjszaka, privát buli, külső rendezvény is jöhet?

Pasi, gyerek, eb?

2022. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyelv? Angol társalgási szint, minimálisan németül is tudok

Külső? Igényes

Előző helyek színvonala? Átlagosnál kicsit magasabb, de nem elit éttermek

Hétvége, éjszaka, privát buli, külső rendezvény is jöhet? Hétvége és éjszakába nyúló műszak igen, a többi nem

Pasi, gyerek, eb? Kilátasba sincs

2022. febr. 27. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
300+jatt.
2022. febr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld 300-at kérni.

De ne mondd fel, csak akkor ha felveszi 300-ert

2022. febr. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Tegnap lattam, hogy a Stifler barba keresnek pultost, netto 600 ezerert :DD Ok, asszem a hirdetes azt irta, hogy “akar” netto 600-700 ezer, gondolom jattal szamoljak, meg ugye nem etterem, hanem kb kocsma (viszonylag kulturalt hely amugy), de szerintem Budapesten a vendeglatasban talalsz normalisan fizeto allast, tekintve hogy kb mindenhol emberhiany van, senki nem akar apropenzert napi 16 orakat dolgozni, ha 300 ezret irsz, amit valaki irt, annyiert siman behivnak. (Hacsak nincs egyeb kifogasuk.)

Ugyhogy hajra, nezz korul, jelentkezz tobb helyre, berigenynek meg ne adj meg 300 ezer alatti osszeget.

2022. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már az is jó lenne, ha a jattot valóban megkapnám, mert a mostani munkahelyemen elég furán alakul, megkapjuk elvileg, gyakorlatilag meg nem, de cserében mondjuk ingyen van munkanapon 2 étkezés és az üditők.
2022. febr. 27. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5.-re.


A pultos rohadtul nem pincér szint. Ott felelsz a piáért, és a pénzért is! Meg kell tudni koktélt keverni.

2022. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Igazad van, de sok helyre felvesznek betanitassal. De most pl Allee Planet Sushi felszolgalo hirdetes jott szembe, netto 450-ert. (Heti 4 nap, gondolom nyitas elotttol zaras utanig.)
2022. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!