Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok ilyen esetben?

Felmondanátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Elég rég óta vagyok eladó, volt egy fél év szünetem családi okok miatt. A főnököm hívott fel, hogy mennyek vissza hozzá melózni. Akkor még örültem neki.

Ma már gyűlölettel jövök dolgozni.. Sajnos a vásárlók is egyre butábbak, minden féle jött ment ember jön be. (egy osztrák határ menti faluban van a bolt, nem valami nagy városban)

Nos a lényeg, hogy a főnököm beszólt nekem, hogy rosszul választottam párt, mert engem el kéne tartani, hogy semmit ne keljen csinálnom, mert nem szeretek dolgozni... Bármit akartam közbe mondani neki nem hagyta. Az meg hab a tortán, hogy rasszistának nevezett... Ráadásul ok nélkül!!!

Ha ez nem lenne elég, nem kapunk pluszt a hétvégére. Rendes hétköznapi órába vagyunk elszámolva. A szabadság úgy működik, ha van ember aki helyettesítsen akkor mehetünk, ha nincs akkor nem.

Persze papíron minden hónapban 2 nap szabi ki van írva. És nem. Szabadságra sem kapunk pénzt.

Ezek után, hogy ennyire ostoba volt velem a főnököm van aki így is maradna?

Eddig is szerettem volna felmondani, de ez betette a kaput. Én reagálom túl vagy jogos a felháborodásom?


2022. márc. 11. 05:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azért vagyok érzékeny, mert nem viselem el, ha egy ugyan olyan ember mint én azt hiszi, hogy ő szarta a spanyol viaszt?
2022. márc. 11. 11:29
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg jó ember ismerő a főnököd. És látja rajtad hogy az a kihasznalós típus vagy, aki eltartatná legszívesebben magát egy gazdag vállalkozóval. És csak otthon lustalkodna.
2022. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ennél kevesebbért is felmondanék, ebben a konkrét helyzetben pedig azonnalival.
2022. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

sose tartattam el magam ha volt rá lehetőségem sem!

szeretek dolgozni.

sajnos azonnalival nem mondhatok fel. nekem kell az újjat betanítanom és ameddig nem tanul be maradnom kell..

2022. márc. 12. 13:42
 15/17 anonim ***** válasza:

én már akkor otthagytam volna mikor beszólt. kicsoda ő az anyád hogy így kritizáljon? még annak se illendő ilyet mondani.

főleg hogy írod hogy van más meló a környéken.

ha ilyen okos főnököd van, akkor meg tudja oldani a problémákat, bár fogadnék ha bejelentenéd h lépsz még térdre is állna csak ne menj xD

mert az ilyennek csak a pofája nagy

2022. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ebben a helyzetben kettőtök közül nem a főnök totál agyatlan.

De tudod mit? Sz*pjál még pár évig ott, te ezt élvezed.

2022. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jelentem felmondtam!! :D ilyen boldog nagyon rég voltam. :)
2022. márc. 16. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!