Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezért otthagynád a munkahelyed?

Ezért otthagynád a munkahelyed?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem főállásba egy multi cégnél (pár hete diplomáztam) és állandóan ki eszél mindenki mindenkit. Főleg ugyanaz a 7-8 ember.

De nem csak simán, hanem ez már konkrétan csúfolkodás kategória. Utána meg az arcukba mosolyognak.

Bármit teszel,kibeszélnek,kicsúfolnak. Már levegőt se mer venni az ember. Emgem ez nagyon idegesít.

Előtte egy évig egy autós cégnél voltamgyakornok, ott középkorú/50+-os pasik/bácsik voltak. Senki sem beszélt ki senkit,nyugalom és kedvesség volt.

Az előbb említett cégnél sok nő van,illetve sokan fiatalabbak is.

Elkezdtem gondolkodni,hogy otthagyom a céget,nekem ez a toxikus légkör nem hiányzik.

Ti egy ilyenért otthagynátok az állásotokat? Vagy csak én vagyok ilyen hiper érzékeny empatikus ember?

Elgondolkodtam ezzel egyidőben hogy olyan munkahelyet keresek ahol csak idősebb bácsik vannak,ott tuti nem lenne ilyen:DDD

24L



2022. márc. 17. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

En is erzekeny vagyok az ilyesmire. Engem uj munkahelynel elsosorban az atmoszfera motival, nem a penz.

Hosszas szenvedes utan talaltam egy munkahelyet, ahol a munkat is imadom, meg az emberek is jo fejek. Megerte ujat keresni, eljonnek, igen.

2022. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nő van ott ez van. Kisebb vagy nagyobb mennyiségben. Eddig minden helyen ahol dolgoztam ez a tapasztalatom. Nekem az a technikám, hogy próbálok pártatlan maradni, vagy elterelni a témát... így látják, hogy nem vagyok partner és nem jönnek nekem ilyen hülyeségekkel. Azt pedig, hogy látom milyenek, próbálom elengedni.
2022. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
15 év után hagytam ott a melómat a toxikus légkör miatt. Addigra eléggé taccsra tett. A munkát szerettem értettem is hozzá. De a légkör kikészített. Fiatal vagy, válogass!
2022. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazából az tart vissza,hogy a pénz elég jó, a munkát szeretem, a vezetők is jófejek és elég jó referencia+home office lehetőség.

De ez a toxikus légkör mindig elgondolkodtat egy egy benti nap után.

2022. márc. 17. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Említetted a home office lehetőségét. Miért nem használod ki???
2022. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
50-50%-ban van.
2022. márc. 17. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol több a nő, ott mindenhol ez van.
2022. márc. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők ilyenek. Minél kevesebb infót osztasz meg magadról, annál jobb. Nem tudsz ezen változtatni. Ha gyomorideggel mész reggel, na akkor válts. Az öreg pasik meg azt hiszik, van esélyük nálad, szóval az sem jó mindig.
2022. márc. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok és pont azért szerettek pasikkal együtt dolgozni, mert ott nem volt ilyen.
2022. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hittek semmi ilyet az öreg pasik. Mindenkinek családja volt. Egyszerűen nyugodtabbak és eszük ágában sincs másokat kibeszélni,saját magukkal foglalkoznak.
2022. márc. 18. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!