Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezért otthagynád a munkahelyed?

Ezért otthagynád a munkahelyed?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem főállásba egy multi cégnél (pár hete diplomáztam) és állandóan ki eszél mindenki mindenkit. Főleg ugyanaz a 7-8 ember.

De nem csak simán, hanem ez már konkrétan csúfolkodás kategória. Utána meg az arcukba mosolyognak.

Bármit teszel,kibeszélnek,kicsúfolnak. Már levegőt se mer venni az ember. Emgem ez nagyon idegesít.

Előtte egy évig egy autós cégnél voltamgyakornok, ott középkorú/50+-os pasik/bácsik voltak. Senki sem beszélt ki senkit,nyugalom és kedvesség volt.

Az előbb említett cégnél sok nő van,illetve sokan fiatalabbak is.

Elkezdtem gondolkodni,hogy otthagyom a céget,nekem ez a toxikus légkör nem hiányzik.

Ti egy ilyenért otthagynátok az állásotokat? Vagy csak én vagyok ilyen hiper érzékeny empatikus ember?

Elgondolkodtam ezzel egyidőben hogy olyan munkahelyet keresek ahol csak idősebb bácsik vannak,ott tuti nem lenne ilyen:DDD

24L



2022. márc. 17. 21:57
1 2
 11/11 Kata 26 ***** válasza:
9/10 kérlek áruld el hol van ilyen munkahely? Már jelentkezem is :)
2022. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!