Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt táppénzre...

Próbaidő alatt táppénzre menni mennyire tolerálható?

Figyelt kérdés
most kezdek ápr 1.-én és már korábban kaptam időpontot füll- orrgégészetre. 3 hónap próba idő alatt 2 hét tp-t kivenni problémás lehet?

2022. márc. 27. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a közvetlen főnököd vagy a HR tudna választ adni. Nem kéne hogy az legyen
2022. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Kis hazánkban a munkahelyek nem dolgozóbarátok. Nem fognak megtartani, ha próbaidőn már szabadnapot kérsz.
2022. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokták szeretni, ha valaki próbaidő alatt már hiányzik, főleg ha hosszabb ideig. Ez nem jelenti, hogy emiatt biztos kirúgnának, mert normális helyen ha rögtön szólsz és tudnak vele tervezni, emellett elégedettek veled, akkor nem lesz baj, max egy kis szájhúzás. Ha biztosra akarsz menni, akkor inkább kérj új időpontot, ezen ne múljon.
2022. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális helyen nem lenne ebből gond. De szerintem is kommunikáld minél előbb. Az, hogy az ember mikor kap időpontot manapság nem egy rugalmas dolog.


Amúgy figy, egy olyan helyen, ahol nem elfogadott, hogy rendezd az egészségügyi problémádat akarnál maradni?

2022. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ezt már a belépés előtt illik ilyenkor jelezni!
2022. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ne húzoggassa a száját, alkalmazzon gépet, robotot, az nem lesz beteg. Ezeknek más nem való.
2022. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Két hét,uh,az nem kevés.

Ha ez tervezett dolog volt,nagyon is illett volna előre jelezni.

2022. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már hallottam ilyenről, de ott már az interjún elmondták.

Ott az volt, hogy előre lekötött nyaralásuk volt.

Nem lett belőle gond: kapott két hét fizetés nélküli szabadságot.

2022. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

4 éve munkanélküli voltam már több hónapja. Akkor március végére kaptam végre nőgyógyászhoz időpontot. Panaszaim voltak,nem csak egy általános vizsgálatra mentem. Közben összejött egy munka. Jeleztem, hogy egy napot kivennék orvosi vizsgálat miatt. Mondta a főnökasszony, hogy rendben van. Majd következő nap közölte, hogy nem kell mennem hétfőtől dolgozni.

Mondjuk egy hónapja voltam ott de be se jelentettek, úgyhogy nem volt kár érte. Sajnos még teljesen pályakezdő voltam.

Szóval van olyan hely, ahol semmi nincs belőle. Máshol meg szemétkednek..

27N

2022. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még nem kezdtem el dolgozni, nagyon interjú se volt. múlt héten szóltak, h kezdhetek. Még a főnökkel se találkoztam meg semmi :) Így jelezni se tudtam feléjük, hogy nekem április 8-án dokihoz van időpontom.
2022. márc. 27. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!