Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyváltásnál mekkora...

Munkahelyváltásnál mekkora gond, ha van már előre lefoglalt nyaralásom?

Figyelt kérdés

Év elején lefoglaltam egy helyet, 1 hétre, repülő, szállás, lefixálva, Július elejére.


Nyilván nem fogom lemondani, hogy bukjam a pénzemet.


Viszont 2 hete kiléptem az előző munkahelyemről, így most új munkahelyet keresek.


Mi ilyenkor a helyzet/lehetőség? Fizetés nélküli szabadsággal meglehet oldani?



2022. ápr. 24. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális munkahelyen nem gond ez, ha a jelentkezéskor egyből mondod.
2022. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezésnél mondod a cégnek vagy az interjún!

Úgyis kiderül már az interjún, hogy zavarja e őket vagy sem!

Egy értelmes cégnél ez nem probléma!

2022. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma.
2022. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát nálunk nem lenne probléma mert ha ezt benyögöd, ott el is köszönnek tőled. Nem probléma, csak nem vesznek fel.
2022. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális munkahelyen nem gond, csak szólj róla előre. Ha valahol ezért elköszönnek tőled, azt ne sajnáld. Nekem már több hónapja le van foglalva az augusztusi szállásom, mert kutyával nyaralok, és az ilyen szállások hamar elkelnek, sőt, most szilveszterkor is el fogok utazni, és már azt is lefoglaltam. Ha állást kellene keresnem, ezt is elmondanám, hogy van egy ilyen. Nem mondom vissza a szállást, mert azért utazok el, hogy nyugodtan tudjak pihenni abban a két időszakban, mivel ilyenkor ott, ahol lakom, nincs nyugalom éjjel sem.
2022. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

4-es!

És dolgozik ott valaki?

Egyébként mi az, hogy "benyögöd"? Ha még azt is "benyögi", hogy fizetésért akar dolgozni, akkor mi lesz?

2022. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"És dolgozik ott valaki?"


Olyan 280an. És ez csak a saját állomány, ha erős megrendelés fut be még +10-20% bérembert vesznek fel.

2022. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ha még azt is "benyögi", hogy fizetésért akar dolgozni,"


A bér tudható előre. Itt nincs béralku, van egy munkakör arra jár egy bér akinek jó belép akinek nem jó, az megy máshova. ennyi.

2022. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig négyszer volt ilyen, mindig az interjúkor közöltem, háromszor nem volt probléma, egy esetben viszont végül nem engem vettek fel.
2022. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Az én főnököm erre a felvetásre megköszönné hogy eljöttél az interjúra és megmutatná merre kell kifelé menni.
2022. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!