Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyváltásnál mekkora...

Munkahelyváltásnál mekkora gond, ha van már előre lefoglalt nyaralásom?

Figyelt kérdés

Év elején lefoglaltam egy helyet, 1 hétre, repülő, szállás, lefixálva, Július elejére.


Nyilván nem fogom lemondani, hogy bukjam a pénzemet.


Viszont 2 hete kiléptem az előző munkahelyemről, így most új munkahelyet keresek.


Mi ilyenkor a helyzet/lehetőség? Fizetés nélküli szabadsággal meglehet oldani?



2022. ápr. 24. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
10: Szerintem te az alapítványi sulis vagy.
2022. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam ilyenről.

Interjún elmondta, és kapott fizetés nélküli szabadságot.

Normális helyen ez így megy.

Ahol a főnök elvárja azt hogy az új dolgozó mondja le az előre kifizetett nyaralást, vagy például ne menjen orvoshoz próbaidő alatt, az nem normális hely. Oda nem kell menni.

2022. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vszinuleg el is mondjak már az interjún. Ja nem. Majd később derül ki..
2022. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mármint az elvarasok ezen részét. Utolsó vok.
2022. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%

Amelyik munkahelyen ez probléma, ott nem is szabad dolgozni. Komolytalan munkahely, bohóc főnökkel. Szabadság ugyanúgy jár, mint a fizetés.

Az lehet probléma, ha arra az időpontra már ki vannak osztva a szabadságok és mégegy ember nem mehet már akkor. Nem valószínű, hogy ismeretlenként cserél veled valaki.

2022. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként itt csak általánosságban tudunk beszélni. A valóságban az van, hogy odamész, megmondod, hogy ez a helyzet, erre vagy azt mondják, hogy rendben, nem probléma, vagy azt, hogy akkor felvesznek mást.
2022. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!