Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok vagy munkahelyet...

Maradnátok vagy munkahelyet váltanátok?

Figyelt kérdés

Frissdiplomás vagyok (1 éve diplomáztam). Egy nagy multinál dolgozom 2 éve. 1 éve főállásban, előtte egy évet meg gyakornokként voltam.

Gyakornokként végig home office volt, nem ismertem úgymond senkit.

Aztán visszatértünk az irodába 70%-ban- heti 2-3 nap bejárás.

És az van,hogy nagyon toxikus a környezet.

Mindenki kibedzél mindenkit, klikkesedés van, a népszerűbbek úgymond csúfolják,gúnyolják a normálisabbakat. Engem borzasztóan taszít ez az egész. Vannak cégen kívüli programok,ott ugyanez megy.

Nekem ez újdonság, az egyetemen ilyen nem volt,összetartó közösség volt,remgeteg barátom van onnan a mai napig. Illetve voltam sgy másik nagy cégnél előtte még suli mellett gyakornok szintén irodában,ott sem volt semmi ilyen.

Maga a munka jó, és nagyon jól mutatna legalább 3 év az önéletrajzban. Viszont a környezet nagyon mérgezően hat rám.

Ti maradnátok még egy évet vagy váltanátok?

Próbálok nem törődni ezzel az egésszel,hiszen van sok barátom a munkán kívül ,akikkel hetente találkozom, járok velük programokra,szórakozni,szóval ők tényleg csak kollégák, nem az van,hogy magányos lennék, de azért mégis csak ott tötlök heti 2-3 napot..



2022. ápr. 27. 11:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én el jártam inni, mégsem léptettek elő.
2022. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11

Nem grancia semmire. Minden munkahelyemen volt 2-3 fő aki eljárt inni, szórakoni a főnökkel mégsem léptek előre.

2022. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk a pletyka sosem érdekelt.
2022. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nálunk a főnökök pont nem járnak el inni, csak a többiek.
2022. ápr. 27. 22:58
 15/18 anonim ***** válasza:

Nincs mindenhol ez a mérgező légkör, sok múlik a vezetésen. Én több helyen voltam vezető, most pedig saját cégem van.

Azt vettem észre ott vannak ilyen gondok, ahol nincsennek megfelelően leosztva a feladatok a dolgozók között, ahol vannak üres járatok. Ahol minden perced beosztja a főnök feladatokkal és határidőkkel, ott a munkatársak nem tudnak más hülyeséggel foglalkozni.

Hiányzik a vezetőség részéről a kontroll és a kommnunikáció a dogozókkal


Számomra szimpatikus hozzáállás az, amit te is csinálsz, illetve aki korábban írta, hogy nem haverkodik a munkahelyén senkivel. Munkahelyen meló van és nem csevegés. Nem azért fizetek.

2022. ápr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15: Ennek a hátulütője, hogy az ember hamar kiég, ha folyton be van osztva az ideje és szűkek a határidők. A kiégett dolgozó nem hatékony, ha meg kilép, a pótlása is idő és pénz. Szerintem egy arany középutat kell megtalálni, hogy ne is unatkozzon nagyon a dolgozó, de ne is legyen leterhelve.
2022. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem olyan a cégem, hogy mai napig sorba áll az olcsó munkaerő. Nem érdekel ha kiég, az ő problémája. Van a helyére másik 100 bio droid.
2022. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17: Nem a droidmelóról van szó, hanem az olyanról, ahol értéket is teremt valaki. Na, oda lepkehálóval kell fogni az embert.

Aki meg úgy van vele, hogy nem érdekli a beosztottjának a sorsa, az egy xar főnök és remélem nagyon hamar eltűnik a süllyesztőben.

2022. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!