Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok, ha home office...

Felmondanátok, ha home office után bevezetnék, hogy újra be kelljen járni az irodába dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 08:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyi utazással jár és hogy előtte szerettem-e bejárni.
2022. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg igen, fel.
2022. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
29%
Persze, elvégre ki akar megélni?!
2022. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

Tesóm ezért mondott fel. 1 hónapon belül lett új helye, ahol ha nem is full HO van, de heti 1 nap bejárás.


A régin meg heti 5 napot vártak el az addigi full HO helyett. Még jó hogy otthagyta.

2022. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
80%
Hacsak nincs jobb ajánlat, akkor csak ezért nem. Ha előtte jó volt, valószínűleg most is megfelelő.
2022. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%
En nem, kozel van a munkahely
2022. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem mondtam fel
2022. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
23%

Az átlag magyar irodista nagyon elkényelmesedett ez elmúlt két évben, pedig ugye eleget lett hangoztatva, hogy ez elsősorban csak átmeneti megoldás a vírushelyzet miatt.

Ennél is röhejesebbek az iskolás gyermekek, akik a suliba bejárás ellen lázadoztak, a szóbeli érettségi megtartása ellen meg majdhogynem tüntettek is.

Ami volt, elmúlt, most visszaálltak a dolgok. A háborús helyzet legalábbis egyelőre nem indokol home officet, meg online oktatást.

2022. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ez amúgy kb. olyan, mintha anno, amíg volt sorkatonaság, valaki leszerelés után azt várta volna, hogy továbbra is ingyen vonatozhasson az egész országban. :)
2022. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
73%
Aki ezért felmond, annak szerintem nagyobb bajok is vannak a munkahelyén. Mi a harmadik hullám végén kezdtünk el visszajárni. Hetente egyszer tesztelünk, azóta nem volt teljes home office. A péntek maradt meg otthoni napnak, meg ha valaki beteg, vigyázni kell a gyerekre, jön a szerelő, stb, ezek miatt nyilván oké. De heti 2 napnál senki nincs többet otthon, mi nem utáljuk egymást és sok munka ha nem is lehetetlen, de minimum macerás és nem hatékony otthonról.
2022. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!