Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok, ha home office...

Felmondanátok, ha home office után bevezetnék, hogy újra be kelljen járni az irodába dolgozni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 08:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
85%
előző vagyok, bocs 21-es válaszra gondoltam
2022. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
93%

Ez azért függ sokmindentől: milyen messze van a munkahely, milyenek a kollégák, milyen maga a munkakörnyezet. Jófej kollégák közé, egy 21.-századi kihívásoknak is megfelelő, nem a világ végén lévő munkahely esetében ez sztem nem ok a felmondásra, ha viszont egy légkondi nélküli zsúfolt lepusztultabb irodába kell visszamenni taplók közé, ami ráadásul messze van az már simán lehet indok minimum arra, hogy valaki elgondolkodjon. És természetesen az sem mindegy otthon adottak-e ahhoz a körülmények, h nyugodtan tudjon dolgozni (egyedül lakik, vagy van saját szobája vs. ott zsizseg nonstop 2 kisgyerek, demens nagyi, vagy egy

pici garzonban lakik a párjával és mindketten homeofficeban vannak ,zavarják egymást pl egyszerre lenne online meeting stb).

2022. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
78%
Én márciusban pontosan ezért (is) váltottam munkahelyet. A fene fog annyit utazgatni napi szinten, a covid előtt úgy éreztem magam, h csak rohangálok, mint pók a falon. Napi 3 óra volt az út, 8 óra meló, fél óra ebédszünet, gyűlöltem az egészet. A covid olyan szintű megnyugvást biztosított leírhatatlan. Most a régi helyemen vezetik vissza a bejárást, ahogy meghallottam még aznap mentem fel professionra, és 2 hónap alatt váltottam. Én többet nem rohadok irodában, az biztos.
2022. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Felmondanék mert jobban szeretek otthonról dolgozni és egyből át tudok menni oda ahol nem kell bejárni.

HO -val ott is tudok dolgozni akinek nincs a közelben irodája úgyhogy több a lehetőség.

2022. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
23%
Bárhogy is nézzük, annak nyilvánvalóan oka van, ha egy helyen úgy döntenek, hogy teljes, vagy részleges HO helyett mostantól újra 100%-os bejárás leszp. Lehet az említett statisztikai kimutatás, esetleg költségvetési gondok. De ahogy látom, a legtöbben inkább szeretitek azt hinni, hogy a főnöknek már elvonási tünetei vannak a dolgozók szekálását illetően, és végre újra élvezkedni akar. :)
2022. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
41%
leszp=lesz
2022. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
63%
2 éve 100% HO van. Heti max 2 napot lennék hajlandó bemenni. Ha annál többet akarnának, akkor felmondanék.
2022. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
26%

Igen!

Vagy menkünk vissza a barlanga mamutra vadászni? Nevetséges...

2022. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
15%
38: Most ez olyan dolog, léteznek még magamfajta őskövületek, akik inkább futnak össze személyesen rég nem látott ismerőssel trécselni egyet, semminthogy Messengerben firkantsak pár szót, vagy Skype-on csevegjek egy rövid sablonosat.
2022. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Vazul65 ***** válasza:
@39, nem vagyunk egyformák. Engem pl. kiborít a small talk, chit-chatting.
2022. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!