Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel kössem le magam a...

Mivel kössem le magam a munkahelyemen, ha unatkozom és kb fizikai fájdalmat érzek a semmittevéstől?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végzek, elev maga a munkám is haláli unalmas (karrierváltás közepette is vagyok), adó területen dolgozom.


Kipörgettem minden munkát (ami már eleve unalmas volt), teljesen haszontalannak érzem magam itt, egyrészt a munkámat is, másrészt pedig a sok üres járat miatt. Beszéltem a főnökökkel, felsőbb beosztásúakkal, most senki nem tud adni nekem semmit.


Hetek óta ilyen a munkám, hogy néha beesik valami, azt kipörgetem 1-2-3 óra alatt, aztán kezdődik az 5-6-7 óra unalom.. heti 2 nap homeoffice van nálunk, azt szeretem, legalább otthon tudok közben edzeni, takarítani stb., ha nagyon nincs semmi.


Őszintén már kiolvastam kb az internetet, elintéztem minden elintézni valót (amit tudok online). Sajnos rengeteg oldal le van tiltva nálunk (közösségi oldalak, egyéb fórumok, blogok, képzéseket tartalmazó oldalak stb), így elég korlátozottan a lehetőségek. A telefonnyomkodás pedig nekem furcsa lenne... bár azt is csináltam ebéd, mosdó szünet alatt, de már a közösségi médiában sincs semmi újdonság, meg a barátők, akikkel tudnék chatelni, ők is dolgoznak, tanulnak így nap közben, nem érnek rám. Kimenni az irodából nem igazán lehet... vagyis ki lehet, de az megint csak kellemetlen lenne, hogy eltűnök a helyemről hosszabb időre.



Szóval itt ülök és full haszontalannak, értelmetlennek érzem az egészet és konkrétan felrobbanok már ettől az unatkozástól. Előző munkahelyem pörgősebb volt, ott fel votlam töltődve, hasznosnak éreztem magam, hamar elröpült a munkaidő, és érdekes, de kevésbé fárasztott le, mint ez, hogy kb várom a munkaidő végét...


Nem tudom, esetleg tippek, tanácsok, hogy a fent felsoroltakon kívül mit tudnék magammal kezdeni?


Köszi szépen :D 24N



2022. máj. 4. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam egy 170 oldalas könyvet. Ezt maximum 2 nap alatt végzem ki. De ez a knyv borzalom volt, a főhős unaalmas, a belső drmája nem érdekfeszítő, nem volt semmi plusz ami valamilyen módon nyomot hagyott volna bennem és al elején megragadta a figyelmemet, aztán úgy 2 oldal után a szaakdékba b.a.szta, utána ment és a könyv végégig halálra rúgdosta.


Na ez nem kötött volna le.


De egy japán szerző könyvét akitől most olvastam letenni se bírtam.

2022. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Főnöked, kollégák, hogy tudják, mit csinálsz napközben?
2022. máj. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert odanéznek é láták. Irodában ha olyan az elrendezés knnyen rálátni a másik képernyőjére. Ha meg nem az egerét toszgatja, akkor meg csa k arrafele néznek és látják hogy a kollegina nem az egerét toszogatja hanem a mobijt nyomkodja.
2022. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk meg mondhatnád hol van ez a munkahely, és mennék is azonnal kb..

Zalába pénzügy számvitelivel, bérügyi végzettséggel, logisztikusival semmire se megyek, mert csak a kis protekciós lánykák kellenek mindenhova, meg a legalapvetőbb munkákra is irrelevánsan magas elvárások vannak, persze valamit nyújtani cserébe már aztán nem! Undorító hogy egy ország legdélnyugatibb széli halott, semmitérő rész, és mintha a világ közepe lenne, úgy viselkednek a tisztelt munkáltatók

2022. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tanulj emelt matekot, és programozást!
2022. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Basszus mintha magamat olvasnam, csak mas munkakor :D

Indexet kivulrol fujom:D

Irkalgathatnank ha gondolod:D

2022. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!