Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkádat?

Szereted a munkádat?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. máj. 9. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert az egyik kedvenc témámhoz kapcsolódik (művészetek), emiatt nagyon sokszínű és érdekes, valamint mind a kollégák, mind a látogatók jófejek és kellemes jellemek. A beosztásom jó, bőven tudok mellette foglalkozni a szeretteimmel, a hobbijaimmal és a pihenéssel, és még közel is van hozzám helyileg.
2022. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mit dolgozol, első?
2022. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyakorin ez skandallum, de nem szeretek munkahelyen dolgozni.


Ezer dolog érdekel, hol ez, hol az, hol egyszerre több dolog. Képtelenség, hogy a világ egy adott témaköre lekössön heti 40 órára minden héten, hónapokig, évekig.


Emellett a monoton napi rutint se szeretem. Ezen segít picit, hogy heti pár home office van és kötetlen munkaidő, így legalább egy picit más minden nap üteme.

2022. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert szeretem a kollégáimat, sok kedves emberrel találkozom és maga a helyszín is érdekes.
2022. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak lopom a napot.
2022. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem csinálni, érdekel, képzem magam, halad a karrierem, nem unalmas, pörög mindig valami, folyamatos a fejlődés, jó helyen vagyok, jól kijövök a főnökömmel stb stb.
2022. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Karbantartó vagyok egy gyárban.Szeretem mert mindig érdekelt a műszaki terület,változatos a munka.Sokszor vannak egyszerű,rutin hibák de évek után is van olyan hiba amivel órákig lehet izzadni tehát mindig van hova fejlődni,tanulni valami újat.

Az is jó hogy nem kemény fizikai munka(elektromos hibákkal foglalkozok),annyira kell mozogni legtöbbször ami nem túl fárasztó de nem is egész nap képernyő bámulás.Gondolkozni kell,így az idő is gyorsan elmegy.Egy jó helyet fogtam ki,nem kell egész nap rohanni fel-alá,átlagban mindig van pár óra amíg készenlétben vagyunk.

2022. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem, de 30 év után ott hagytam. Nem tudtam elfogadni, hogy olyasmit, és úgy tanítsak, amivel és ahogy nem értek egyet. Teljesen "más vizekre eveztem", ma meg már nyugdíjas vagyok. Soha nem bántam meg a döntésemet. Az unokáim tankönyveit látva meg mára még rosszabb lett a helyzet.
2022. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Magát a munkát imádom, mivel a hobbim is egyben. De a munkahelyemen a kollégák élvezhetetlenné teszik sajnos.
2022. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utálom: építőipar, ja és nem segéd vagyok. De nemsokára lépek az országból.
2022. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!