Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm meglop?

A főnököm meglop?

Figyelt kérdés
Gyümölcsöt árulok egy bódéban. Ráteszem a mérlegre, megszorzom annyival, amennyibe kerül és azt az árat levonom.!!! számológéppel!!! abból, amit a vevő ad, ha többet ad persze. Napközben számolom folyamatosan, hogy mennyi pénznek kell lenni és mennyi van, mindig jól jön ki. Este, amikor jön a főnök, visszamérjük, ő írja és kb 10ezer Ft mínusz jön ki. Az még érdekes számomra, hogy reggel 8-ra van megbeszélve, hogy találkozunk és mikor ott vagyok 8 előtt, ők már ki vannak pakolva oda, ahol én leszek egész nap egyedül és ők már le is mérték mire ott vagyok. Tegnap is mínuszt számolt nekem, így ki sem fizetett. Ott ültem és adtam el majdnem mindent neki, egész nap ingyen, úgy, hogy pár ezer Ft borravalóm is lett volna. A család és a barátok biztosak benne, hogy ő csinálhatott valamit, hogy ez így legyen. Kicsit furcsa, mert ennyire kedves emberrel még nem találkoztam, mint ő és úgy beszélt, mint akit tényleg érdekli, hogy mi van velem. Már én is gondolkoztam azon, hogy én vagyok e a hülye, de számológéppel csak tudok számolni 19 évesen, és gyanús, hogy nélkülem pakolnak ki.

2022. máj. 17. 07:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ott dolgozol még?
2022. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!