Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkahelyed?

Szereted a munkahelyed?

Figyelt kérdés
Meg is indokolhatod, ha van kedved/időd :)

2022. máj. 24. 22:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%

#8 Amúgy szerintem ez tök röhejes... Mármint nem az, hogy 100 ezerrel boldogabb lennél, hanem a tény, hogy ennyire aprópénzzel az átlag dolgozót boldoggá lehetne tenni.


És még ezt az aprópénzt sem kapják meg, miközben a cégvezetés és a kiválasztottak marhára nem aprópénzt keresnek, hanem azt a 100 ezret elköltik egy éjszaka alatt, meg eltankolják 1 hét alatt.

2022. máj. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam le!
2022. máj. 25. 12:30
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, annyira nem utálom, de alig várom már, hogy vége legyen, és ellehessek magamban, netezhessek, tanulhassak. Mosogatok, konyhai kisegítő vagyok. Van egy diplomám, de csak Bsc, és már távol kerültem a szakmától, nem is voltam annyira megszállott. Most programozni szeretnék tanulni, mert úgy érzem, az lenne számomra a legjobb. Nincsenek olyan jó szociális képességeim, szeretek sokat egyedül lenni, és különböző dolgokat tanulni. Most pl. nyelveket. Szükségem van minimális emberi kapcsolatokra, de a sok beszéd, hacsak nem jó a beszélgetés, nagyonbl leszívja az energiáimat. Ezért gondoltam a programozásra, mert szeretek gondolkodni, de szükségem van egy minimális szociális kapcsolatra is, ami megvan a programozásban, mert kommunikálni kell másokkal, de közben meg egyedül dolgozol.
2022. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 3. munkahelyem, és a 3-ból 2-őt szerettem (illetve a jelenlegit szeretem), a második helyen pedig, ami nem tetszett, csak egy hónapot voltam. Ott volt a legkevesebb a fizetés, és a munka sem volt annyira nekem való.

Az első helyemen magát a munkát nagyon szerettem, de a fizetés ott is elég kevés volt. A 2,5 év alatt, amíg ott voltam, semmit nem emeltek, és a végén már nagyon rossz volt a légkör, mert tulajdonosváltás volt, és bizonytalanná vált, hogy ki maradhat, és kit fognak elküldeni. Ez rányomta a bélyegét minden napunkra.


A mostani helyemen valamivel több a fizetésem is, és full home office-ban dolgozom. Csak most, amilyen infláció van, ez a fizetés is kezd sajnos kevés lenni. Maga a munka itt is tetszik, illetve kihívásnak is érzem, mert eddig mást dolgoztam. Ez számomra kevésbé kreatív munka, kicsit monotonabb, és néha hiányzik az a munka, amit a korábbi munkahelyemen végeztem, de hobbiként tudom csinálni, később pedig lehet, hogy megpróbálom majd folytatni vállalkozóként.

2022. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a munkahelyemet meg az adott munkakört amit csinálok, de még szándékomban áll ott maradni pár évet, mert jó fizetés.

Audi-ba dolgozok soron 3 műszakba, a munka unalmas és fizikailag meg terhelő is néha, de jelenleg nem szeretnék fel mondani, mert a jelenlegi viszonyokhoz képest jól meg fizetik.

Hosszú távon nem lehet ezt a fajta munkát csinálni, mert az ember ki fog készülni mind fizikailag és szellemileg is.

Addig is gyűjtőm a pénzt, és ha minden jól megy akkor pár év és egy saját vállalkozásba kezdek.

2022. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Munkakörömet szeretem de a helyet egyáltalán nem. Remélem sikerül majd váltanom mihamarabb.
2022. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

1-5

Mi nem egy helyen dolgozunk véletlenül? 🤣 hasonló helyzetek uralkodnak, ilyen xar működés nem hiszem hogy elterjedt pedig, ez az első hogy én is ilyet láttam…

2022. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!