Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Családom ki akar rakni, mert...

Családom ki akar rakni, mert nem dolgozom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, van egy mérnökinformatikus bsc vidéki egyetemi diplomám. A probléma csak ott kezdődik, hogy az egyetem 4 év kidobott idő volt, mert b*sztam tanulni. Végigcsaltam az egészet, egy szót nem tanultam. Programozni olyannyira nem tudok, hogy egy alap ciklust nem tudok magamtól megírni. Igazából az egész szakmát rühellem, mert s*gghülye vagyok hozzá, nem az én pályám az informatika.

A családom ki akar engem már rakni, mert nem vagyok hajlandó fizikai biorobot munkát vállalni, legyen az gyár, árufeltöltés vagy gyorsétterem. Viszont nem kvalifikálok egy szellemi munkához sem, mert hülye vagyok. Millió junior infós munkára jelentkeztem, mindenhonnan vissza lettem utasítva. Egy darab felvételi teszten sem tudtam átmenni.

Hajléktalan leszek, mert nem vagyok hajlandó alkalmazkodni a környezetemhez. Sajnos nyert felettem a természetes szelekció. Van értelme így folytatni az életet, ha nem hajtok fejet a társadalmi elvárások felett? Se pszichológus se pszichiáter nem tud rávenni, hogy megváltoztassam a pökhendi hozzáállásom az élethez. Egyszerűen "I built different" ebben a szituációban, nem lehet megtörni.

Igen, tudom, hogy léteznek szellemi biorobot állások is, de egyszerűen mindig "ghostolnak". Soha nem jön visszajelzés egyik ügyfélszolgálati melóból sem például. Nem tudom, hogy mi lenne az értelmes döntés.



2022. jún. 16. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
24%
39-es, dehogy akar ez öngyilkos lenni. Akkor nem ide írogatná.
2022. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
19%

39: dehogy akar ez öngyilkos lenni...

egy szimpla energiavámpír!

2022. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
100%

Krrízis esetén segítséget itt tudsz kérni: 116-123

Ingyenesen hívható.

2022. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából tisztában vagy a hibáiddal!

A.: Változtatsz.

B.: Mész az utcára.

C.: Nincs.

2022. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!

Ne hallgass a sok negatív kommentre! Ők nem voltak sosem a Te helyzetedben. Nem kell kétségbeesned, több lehetőséged van, mint gondolnád. Tárt karokkal vár Európa, önkénteskedhetsz is, közben nyelvet tanulhatsz, esetleg megtetszik valami, és még az eletkedved is visszatér. Mit szólsz hozzá? Vagy, megcsinálhatod a CS50 Harvard kurzust, és esetleg mégis megjön a kedved a programozáshoz.

2022. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Teljesen rendben van, ha kísérletezel, az én utam sem egyenes...én most épp önkénteskedem Nemetországban egy ökofaluban. Találkoztam több emberrel is, akinek nem volt egyenes az útja, és kb 35 évesen talált rá, szóval fel a fejjel, az élet egy maraton, néha meg is kell állni!

2022. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
100%
Wow. Biztos egy csomó ilyesmi lehetőség van még, amiről sokan nem is tudnak. Csak hol kell ezeket meglelni?
2022. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
100%
Beírod a googliba, europian solidarity corps, van egy csomó lehetőség. A facebook csoportban szinte naponta jönnek a lehetőségek
2022. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
86%
45-ös, ez a nyomorult úgy néz ki mint aki önkénteskedne és segítene másokon, ill. tenne magáért egy kurzussal? Ennek sült galamb kéne a szájába élete végéig, vagy ha valaki megdobná egy olyan bankkártyával amin Dárius kincse is rajta van.
2022. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
78%
49es ez a tipikus magyar mentalitás... üssünk bele még egyet abba a nyomorultba, aki épp padlón van
2022. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!