Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem szeretnek a munkálta...

Miért nem szeretnek a munkáltatók "mama hoteleseket" alkalmazni?

Figyelt kérdés
Semmire sznobságból, hogy milyen fényt vetne a cégre, vagy kevésbé hatékonyabban végzik el a munkát? Mit befolyásol egy ilyen tényező?
2022. júl. 16. 13:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
a munkához is ilyen felfogású...sajnos gyakorlatból tudom..mindig odébb áll, ha munka van..lusta, késik, és elsőnek megy haza.
2022. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De mind? Csak rájuk jellemző ez? Más embereknél ez a hozzáállás kizárt? :O
2022. júl. 16. 13:45
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Vélhetően az áll a jelenség hátterében, hogy korunk munkáltatóinak az a tudat kényelmes és célszerű, ha minél inkább kiszolgáltatottjuknak tudják az alkalmazott munkaerőt. Teljes irányítást akarnak a munkavállaló felett, - ám ha annak van bármilyen támasza is, akkor nem egészen úgy rángathatják a munkavállalót spárgán, mint ahogyan az nekik lenne ideális. -Így bármikor felállhat és középső ujját kimerevítve a munkáltató képébe vigyorogva ott hagyhatja a lepratelepet a munkavállaló!
2022. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Ki az a barom, aki kiteregeti a magánéletét a munkáltatónak?!?!
2022. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Most nem azért mondom, de a munkáltató mégis honnan tudja, hogy ki a "mama hoteles" és ki nem?
2022. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Csak ebben van egy huszonkettes csapdája ám.

Ha nem kap az ember munkát, nem lesz pénze arra, hogy le tudjon lépni, a "mama hotelből".

2022. júl. 16. 13:49
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Volt már pár munkahelyem életemben... de soha szóba nem került, hogy kikkel élek együtt. :D
2022. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
20%
Éljen a mama hoteles vagy egyedül fizese ki az 50000 ft vilanyt 130000 netobol mert azt még nem emelték.
2022. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Olyan könnyedén bélyegeznek meg embereket azzal, hogy "mama hoteles"! Ezzel csak annyi a probléma, hogy szinte senki, semmit nem tud arról, hogy miért él úgy ember, ahogyan! Milyen lehetőségei vannak vagy bármi. Az már csak egy gondolatom ezzel összefüggésben, hogy miért is kellene teljesen felesleges kihívásokba belevágnia valakinek, ha kijön a szülői ház lakóival! Szerintem még a sok "jóindulatú ember" sem tudja a választ arra, hogy mivel lesz neki jobb attól, hogy másokkal foglalkozik szükségtelen mélységben. Nem lakom anyámnál, anyámmal egy háztartásban, de elítélem az ilyen irigy embereket!
2022. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Most komolyan, aki lepontoz azt megkérdezték interjún, hogy "na oszt anyáddal lakol-e?". Mert én kétlem.


Én eddig bárhol voltam, a vidéki címem volt beírva, még csak arra sem kérdeztek rá soha. Albérletbe hivatalosan sehol nem voltam bejelentve.


Amikor meg felvesznek akkor már mindegy, még soha nem hallottam, hogy valakit csak azért küldtek volna el bármikor is mert otthon lakott.

2022. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!