Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idővel elmúlik majd?

Idővel elmúlik majd?

Figyelt kérdés

Fél éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, mindenki nagyon kedves egy ember van aki nem szimpatikus és úgy érzem nem is kedvel, de ő szerencsére nemsokára elmegy. Viszont egy nyitott pozícióra az egyik volt osztalytársam az esélyes és egyetlen jelölt. Anno minden nap gyomorgorccsel mentem be az iskolába és ennek a legnagyobb okozója ő volt. Tudom ennyi idő alatt ahogy én változtam biztosan változott ő is, de már most gyomorgörcsöm van attól, hogy esetleg a jövő héttől újra egy közösségben kell lennem vele.

El fog múlni az első pár nap esetleg hét után? Van valakinek hasonló tapasztalata?



2022. júl. 26. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Amit 9-es írt, azt nagyon rossz ötletnek tartom. Ha egy főnök elé odamész azzal, hogy válasszanak, vagy te vagy ő, arra a főnökök 99,9%-a azt fogja mondani, hogy neki nem te fogod megmondani, hogy kit vegyen fel a céghez. Ha neked nem tetszik a helyzet, akkor elmehetsz. Pláne, hogy nem is közvetlen kollégák lesztek.

Ahhoz nagyon kulcsembernek kell lenni, hogy valaki kvázi megvétózhassa a főnök döntését személyi ügyekben. Hiszen ez azt jelentené, hogy nem a főnök, hanem ez a dolgozó dönti el, kit vegyenek fel. Ez teljesen nonszensz, maximum közintézményben egy magas politikai kapcsolatokkal rendelkező dolgozó teheti ezt meg.

2022. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Gusztustalan a 9-es válasz (".beszélj a vezetőséggel, és állítsd döntés elé őket, hogy vagy te, vagy ő"), a 8-asról ("Drogos vagy") nem is beszélve.
2022. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
#12 sajnos már ezen az oldalon is a válaszok 70% ilyen.
2022. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Végül fel vették, ma lett volna az első napja de beteget jelentett
2022. aug. 1. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!