Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök nagyon szeretné, hogy...

Főnök nagyon szeretné, hogy bemenjek az irodába, de nem tehetem meg, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem új telefonos ügyfélszolgálatos munkahelyen, de az iroda 100 km-re van a lakhelyemtől és oda-vissza ez tömegközlekedéssel kb. 5 óra utazás. Ezért amikor jelentkeztem az állásra akkor szigorúan megmondtam, hogy 100% home officeban tudom csak csinálni, amint lejár a 2 hét személyes training.

Elsejétől kezdve elkezdtem itthonról dolgozni viszont nagyon béna vagyok. Semmi szociális és kommunikációs skillem nincs, a tudásom még édeskevés a munkához ezért nagyon nyakatekert és bonyolult a bébiszittelésem.

Két hétig tűrte a szenvedésem a főnök de eddig és ne tovább. Menjek be az irodába mert kell a személyes jelenlétes coaching. Egyszerűen kínkeserves a Zoomos megoldás.

Én viszont nem tudok bemenni. 17:30-ig van a munka és mire hazaérek már 20 óra lesz... Reggel meg, hogy beérjek 9-re akkor 6:30-as vonattal kell menjek. Az egész napomat elvinné a munka. Semmi affinitásom nincs ehhez de közben meg pengeélen táncolok a próbaidőm alatt. Keresek új melót de nincs nekem megfelelő semmi helyben. Addig meg nem kéne elveszteni a mostani állásom.



2022. aug. 15. 11:22
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#9 az a baja a főnöknek, hogy amint jön egy hívás akkor nem tudok egyből kérdezni a kollegáktól személyesen hanem zoomon kell írni amit vagy néznek vagy nem.

Aztán a főnöknek az jobb, ha Y fejessel hallgatja a beszélgetést és nem zoom megosztással, mert akkor nem annyira kavar össze engem, hogy élőben hallom a súgást és nem fülesen keresztül.

2022. aug. 15. 12:12
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

Akkor foglalj szállást. Lehet a cég még állná is. Vagy aludj ismerősnél ha van.

A legolcsóbb szállás 8.000 Ft/éj. Igaz, zuhanyzó és ágy. Kaja nincs az árban, de belefér mert nem nyaralni mennél.

2022. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

#8 Jó neked, hogy te ilyen titánmenőgyerek vagy. Én hosszú távon nem bírom ki az ingázást. 3 hónap nekem hosszú táv.

#10 Hát ebben a rabszolgatartó világban sajnos tényleg így van. Sokat gondolkodtam rajta, hogy mivel nincs szájízemre ezért a legjobb lenne eldobni az életet magamtól. Mindenkinek jobb lenne.

#7 Ez az, fogy a pénz a bérletre, az amúgy is lópénisz pénzemet is viszi a vonat+bkk bérlet. Keresek mást mint állat de nehéz.

2022. aug. 15. 12:18
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2022. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
73%

Kell a munka vagy nem?

Ki fognak rúgni ha nem mész be.

Ez nem olyan sok utazás, hogy pár hétig amíg belejössz ne lehessen kibírni.

2022. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

#14 Miért lenne az? Kezeletlen depressziós vagyok sajnos.

#15 14 óra távollét minden nap az sok. Nagyon.

2022. aug. 15. 13:06
 17/34 anonim ***** válasza:
23%
16, akkor kezeltsd a depressziódat. xD Komolyan, majd ha tényleg saját magad kell hogy megélj, akkor nem fogsz kis hiszti majomként otthon fetrengeni, hanem komolyan vesed az életedet.
2022. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
76%

A depresszió nem vicces, nem tudom mit röhögsz ezen 17-es.


Sajnálom, hogy beteg vagy, tudom milyen. Viszont ez most nem igazán függ össze a kérdéseddel. Próbáld megkérni a főnököd, hogy ne kelljen bejárnod, ha nem engedi, hogy otthonról tanuld be a dolgot, akkor meg vagy bejársz ugye, amit nagyon nem akarsz, vagy keresni kell valami másik melót :/

Sok sikert!

2022. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
18 azon röhögök hogy még nagyon fiatal a kérdező. Ha majd senki sem tartja el akkor majd ésube kap és nem fog itt depikézni hanem dolgozik. xD
2022. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%
19 örülj neki, hogy fogalmad sincs róla, milyen depresszióval küzdeni
2022. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!