Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök nagyon szeretné, hogy...

Főnök nagyon szeretné, hogy bemenjek az irodába, de nem tehetem meg, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem új telefonos ügyfélszolgálatos munkahelyen, de az iroda 100 km-re van a lakhelyemtől és oda-vissza ez tömegközlekedéssel kb. 5 óra utazás. Ezért amikor jelentkeztem az állásra akkor szigorúan megmondtam, hogy 100% home officeban tudom csak csinálni, amint lejár a 2 hét személyes training.

Elsejétől kezdve elkezdtem itthonról dolgozni viszont nagyon béna vagyok. Semmi szociális és kommunikációs skillem nincs, a tudásom még édeskevés a munkához ezért nagyon nyakatekert és bonyolult a bébiszittelésem.

Két hétig tűrte a szenvedésem a főnök de eddig és ne tovább. Menjek be az irodába mert kell a személyes jelenlétes coaching. Egyszerűen kínkeserves a Zoomos megoldás.

Én viszont nem tudok bemenni. 17:30-ig van a munka és mire hazaérek már 20 óra lesz... Reggel meg, hogy beérjek 9-re akkor 6:30-as vonattal kell menjek. Az egész napomat elvinné a munka. Semmi affinitásom nincs ehhez de közben meg pengeélen táncolok a próbaidőm alatt. Keresek új melót de nincs nekem megfelelő semmi helyben. Addig meg nem kéne elveszteni a mostani állásom.



2022. aug. 15. 11:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

Hiába pontozol le kérdező xDCsak azért pontozol le, mert tudod, hogy igazam van

xD

2022. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Sehol se írta, hogy azért depressziós, mert dolgoznia kell. Nagyon el vagy tévedve. Tudod, ha valaki buta, az még önmagában nem olyan ciki, viszont, ha ezt híreszteli is, az már elég gáz.
2022. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
32, látom nem megy a szövegértelmezés. xD Nem azt rtam hogy azért depis, mert dolgoznia kell, hanem azért nem akar melózni, mert depikézik, plusz azért olvasd már el a kommentjét is ahol veri a nyálát, hogy ő nem akar dolgozni.
2022. aug. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
34, ez igen, emberségből elégtelen. xD Azért más halálát kívánni azért, mert szerinte mondjuk depike helyett csak föl kéne tápászkodni és csinálni a munkát. xD na mindegy, látom a kérdező unatkozik és más profilokból ír. xD
2022. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!