Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem vesznek engem komolyan sehol?

Nem vesznek engem komolyan sehol?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok és BCE vezszerv msc végzettséggel nem tudok elhelyezkedni. Alapszakon gyakhelyet is alig találtam, mesteren sem volt jó helyem, mint másoknak annak ellenére, hogy én is mindenhova beadtam. Februárban végeztem, és azóta nem találok állást. Profession profilom jól ki van töltve, minden lehető dolgot megcsináltam, mégsem keresnek meg a toborzók, csak 2 telefonhívást kaptam eddig. Big4-nál lekoptattak már többízben. Ahova jelentkezek, onnan pár helyről visszahívnak, de tovább alig jutok egy kiválasztási folyamatban. Megjegyzem, Linkedinen is aktív vagyok. Esküszöm, fogalmam sincs mi baj velem, de az egyetemen is éreztem, hogy az emberek nem vesznek komolyan a vinnyogós hangom és a soványságom miatt. Van-e más is aki hasonlót tapasztal és hasonlóan érez az okokat tekintve?

2022. aug. 30. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hány multi céghez jelentkeztél, entry level pozícióra?
2022. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az összes entry level volt. Már nem emlékszem, összesen max 30 helyre adtam be, mert volt ahol viszont több év tapasztalat volt megadva, ami meg nekem nincs...
2022. aug. 30. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig akkor jól csinálod.


Kitartást! Mindössze 1szer kell, hogy sikerüljön.

2022. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem valószínű, hogy a vinnyogós hangod és soványságod miatt van, mivel az önéletrajzodban valószínűleg nem egész alakos képet tettél fel és azt írtad, hogy meg sem keresnek és vissza sem szólnak, szóval a hangodat sem hallják... Nem könnyű a munkakeresés, de a helyedben addig elfogadnék valami mást, aztán lesz legalább tapasztalatod, illetve az sem mindegy melyik városban próbálkozol.
2022. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont ez a fura, hogy arányosan engem sem hívnak fel kevesebb helyről, mint mást. Ami viszont felettébb érdekes, hogy professionről egyáltalán nem keresnek, pedig azt hallom másokat folyamatosan zaklatnak HR-esek ott.
2022. aug. 30. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnan engem sem hívtak soha...
2022. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oké köszi
2022. aug. 30. 18:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Engem felev utan vettek fel, szoval turelem
2022. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Professionnal nekem nincs jo tapasztalatom.

Csak nofluffjobs, ceg oldalán karrier, meg linkedin

2022. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem a Professionről hívtak már be.

Szerintem vagy az önéletrajzoddal lehet gond vagy/és a tapasztalatod kevés ,nem megfelelő a pályázott pozícióra. Mindig frissítsd az önéletrajzodat a pozíciónak megfelelően és írj ennek megfelelő motivációs levelet.

2022. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!