Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem vesznek engem komolyan sehol?

Nem vesznek engem komolyan sehol?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok és BCE vezszerv msc végzettséggel nem tudok elhelyezkedni. Alapszakon gyakhelyet is alig találtam, mesteren sem volt jó helyem, mint másoknak annak ellenére, hogy én is mindenhova beadtam. Februárban végeztem, és azóta nem találok állást. Profession profilom jól ki van töltve, minden lehető dolgot megcsináltam, mégsem keresnek meg a toborzók, csak 2 telefonhívást kaptam eddig. Big4-nál lekoptattak már többízben. Ahova jelentkezek, onnan pár helyről visszahívnak, de tovább alig jutok egy kiválasztási folyamatban. Megjegyzem, Linkedinen is aktív vagyok. Esküszöm, fogalmam sincs mi baj velem, de az egyetemen is éreztem, hogy az emberek nem vesznek komolyan a vinnyogós hangom és a soványságom miatt. Van-e más is aki hasonlót tapasztal és hasonlóan érez az okokat tekintve?

2022. aug. 30. 17:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem is a Profession alapján találtak meg és végül vettek is fel.
2022. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!