Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hangoztatják sokan...

Miért hangoztatják sokan fórumokon, hogy Uk-ban már nem jó lakni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy már vissza se mennének, meg 20 éve érte meg kimenni, ma már nem érné meg, és hasonlókat.

2022. szept. 30. 09:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%

"Sok helyen olvasom, hogy már vissza se mennének, meg 20 éve érte meg kimenni, ma már nem érné meg, és hasonlókat."


NNNNa. Hát pont ilyen rokon van nekem is kint Angliában. Akinek bejött az élet (világcégnél mérnök ő is, férje is). De a 4 nyelvet folyékonyan beszélő közgazdász lányomat és mérnök férjét naggggyon le akarják beszélni, hogy Angliába aztán ne, nem olyan jó ott, stb...stb...

Csak halkan jegyzem meg, hogy én mintha némi irigység félét vélnék felfedezni emögött a viselkedés mögött. Vagy a "vagyunk már itt éppen elegen", vagy valami "nehogy már másnak is sikerüljön" magyar mentalitás, erre még nem jöttem rá.

2022. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

hát igen, van az a helyzet is :D


De lehet az áll a dolgok mögött, hogy 20 év alatt felépítettek egy karriert, belakták már magukat, viszont ha most vágnának bele más úticélt tűznének ki.

2022. szept. 30. 14:42
 13/20 anonim ***** válasza:
10%
A nullára pontozók bekaphatják:DDD
2022. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Én még itt vagyok de elég rossz valóban.


Magas infláció, elszálló árak, nulla ügyfélszolgálat, mindenhol robottal kell beszélni, egymást leszaró emberek, idegenellenesség.


Az angol egy nagyon rémes faj, valami fura rideg, agresszív szociopata faj. Ami 10x rosszabb ha isznak is. Nem tudnak mulatni csak rongálni.


Röviden ennyi.0

2022. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

őszintén, én teljes mértékben megtudom érteni, hogy miért idegengyűlölők. Amit művelnek a bevándorló pakik, négerek, muszlimok.. hát nem is csodálom.


" Magas infláció, elszálló árak, egymást leszaró emberek "


szintén zenész itthon

2022. okt. 6. 16:08
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

Az angolok SOKKAL durvábbak, mint a "bevándorló négerek, pakik, muszlimok". Sokkal. Ne a kis Charlotte hercegnőből indulj ki, aki 7 évesen egy hang nélkül végigülte a dédi egész napos temetését. Az átlag angol dagadt, nagypofájú, ordít, részeg, és ha nő, mindenképp leggingset húz a méretes valagára. A szemetet ott dobja el, ahol kedve van, térdig lehet járni a mocsokban. A legundorítóbb nép Európában.

De persze te eldöntötted, hogy jobban tudod, mint azok, akik éltek is köztük, mert láttál Twitteren videókat. Hajrá, lehet kiköltözni, hátha a saját szemednek jobban hiszel.

2022. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

és ezt egész országszerte tapasztaltad, vagy csak egy szegényebb munkás városban?


Ha bp-n elmész csepelre vagy soroksárra a II. kerületből ott is lesznek ilyen színvonalbeli csökkenések :D

2022. okt. 7. 06:40
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

Mi 16 éve élünk Angliában és aki negatív kommentet írt , hogy itt milyen rossz az önmagát minősíti.

Aki nem állja meg a helyét itt az máshol sem fogja, röviden ennyi .

Az élet itt sokkal könnyebb, az emberek kedvesek, minket befogadtak és egyenlő félként kezelnek..

Amit adsz , azt kapod . Ez mindenhol érvényes !

2022. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ne hallgass erre a buta anonimra… magát sem vállalja fel szerencsétlen !

Van az a mondás , hogy a legnyugodtabb erdőben sem lelsz békére, ha azt nem viszed magaddal.. ebben minden benne van.

Az angol elfogadó nép. Velünk mindenki rendes. A feketék (nem pedig nègerek) is rendesek .. nyilván attól függően milyen környezetből jöttek.

Nem lehet általánosítani.

Mi nagyon jól élünk itt . Van munkánk, megvan mindenünk.

A semmirevaló embernek sehol sem jó és csak ócsáról mindent és mindenkit.

Gondolom kedves anonim is valami lepukkant helyen él a sok segèlyen èlő között .. mert ilyen helyek itt is vannak és ott lehet több a bunkó is.. ahova mondjuk ő teljesen passzol is!

😂

2022. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19, négerek = feketék
2022. okt. 10. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!