Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénztáros vagyok élelmiszer...

Pénztáros vagyok élelmiszer boltban, hogy kell kezelni a problémás öregeket?

Figyelt kérdés
Több probléma elő szokott fordulni náluk, pl. hozzák a 1,5 éve lejárt kuponjukat, nem tudják értelmezni az akciókat-árakat és ezeket a problémáikat rendkívül agresszíven adják elő, csak a saját igazukat mondják. Sokszor velem kötekednek a magas élelmiszer árak miatt is, mert azt hiszik hogy nekem közöm van hozzá mert a bolt alkalmazottja vagyok (amúgy a magas árakról a bolt sem tehet). Aztán ott vannak akik beszélgetni akarnak, majd besértődnek ha útban vannak a pénztárnál, előadják a hattyú halálát hogy ő régen fél órákat is beszélgetett a piacon a kofákkal minden nap, micsoda semmirekellő alak vagyok.
2022. okt. 13. 09:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy az eladószakmában konkrétan tanítanak-e vásárlótípusokról valami kit hogy kell kezelni, de laikusként tényleg az tűnik kézenfekvőnek ha felszínes maradsz, és csak 1-2 szóban lereagálod a mondandójuk, nem veszed fel a beszélgetést kb. mint amit eddig írtak.
2022. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!