Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodában jobb dolgozni, mint...

Irodában jobb dolgozni, mint fizikai munkát végezni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 02:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Én az irodai munkát preferálom. Arra még 70 évesen is képes leszek talán, amire nyugdíjba kell menni. Illetve erős, vagy ügyes sose voltam a fizikai munka sose feküdt számomra, gondolkozni viszont tudok, és szeretek.
2022. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
A fizikai munka nagyon megöregíti az embert és nagyon alkoholista van közöttük, akik a meló végén már zizzentik a kőbányait.
2022. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%

irodista vagyok és el se hiszi senki hogy 10ből 9 munkanapomon kb 1 órai melóm van össz vissz. az se egyszerre.


ha 2-3 órás melóm van a 8 órás napon az már egy nagyon húzós napnak számít.

2022. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%

irodista vagyok és el se hiszi senki “


Úgy ahogy írod. Én sem hiszem el h “irodista” vagy.

Így nevezik a melósok a szellemi dolgozókat.

2022. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%

" Én sem hiszem el h “irodista” vagy."



Kelet-Pesti Tankerületi Központ

Oktatási központ, Budapest

Cím: Budapest, Keresztúri út 7-9, 1106

Telefonszám: (06 1) 795 8141


tanügyi referens.... húzós meló LENNE ha nem lennénk 8an a feladatra. 1 embernek sok, 8nak semmi.

2022. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy irodában dolgozni ennyire laza. Lehet munka közben játszani a gépen, ha úgysincs semmi?
2022. okt. 22. 22:54
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

" Lehet munka közben játszani a gépen, ha úgysincs semmi?"


lehet. telepíteni nem lehet semmit, de ott vannak a browser game-ek...

kedvencem:

[link]


meg webdoom és tsai

2022. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
60%
kb az ilyenek miatt ézik le sokan az irodistákat.. napi 20 perc meg 2 óra munka..
2022. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%

Én burkoló vagyok ergó fizikai munkát végzek. Alkalmazottként elég szívás tud lenni, ha nem egy jó céget fog ki az ember, viszont így egyéni vállakozóként nagyon király. Mindent meg tudok tervezni és pontosan tudom mennyi munkát vállaljak el ahhoz, hogy ne menjek szét fizikálisan. Azt is nagyon szeretem, hogy (nagyjából) én szabom meg mennyi idő alatt végzek egy melóval.


Még nem dolgoztam irodában szóval nemtom menne e. Sokkal jobban szeretem a szemmel jól látható eredményeket. Szeretem azt amikor a semmiből csinálok egy nagyon szép dolgot.

2022. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom aki napi 1-2 orat dolgozik az pénzben sem kap annyit , én meg egyszer mondom, nem minden irodai dolgozó veri csak a tamtamot, én elég sokat gürizek sajnos, mondjuk a kompenzáció sem rossz, legalább…


Ugyanakkor amit 19 ír, az a legtöbbünknek hiányzik egy idő után: hogy olyan munkád legyen, aminek kézzel fogható eredménye van, ha akkor az valamit pl.


Fizikai és fizikai, irodai és irodai között is van különbség, ahogy látszik. Valaki szetsresszeli magát és wc-re is alig tud kimenni, annyit dolgozik, más meg kényelmesen elvan és netezik csak..


Ha találnék olyan elfoglaltságot/foglalkozást amiben simán megélnék hasonló színvonalon a saját kétkezi munkámból,(leginkabb egyéni vállalkozóként), akkor nyilván nem az irodában foglalkoznék a tobbi hlyevel.. más fizikai munka meg nem érdekel, és inkább akkor ez.

2022. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!