Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodában jobb dolgozni, mint...

Irodában jobb dolgozni, mint fizikai munkát végezni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 02:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Akkor elvinném a laptopot az irodába és wowoznék
2022. okt. 23. 13:37
 22/27 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek megvan a maga előnyei, hátrányai. De azért a fizikai meló az gázabb, nehezebb mert az nem csak fizikálisan de mentálisan tönkre tesz. Főleg ugye extrém monoton területeken.
2022. okt. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én cséznék szerintem.
2022. okt. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Milyen szélsőségesen gondolkodtok, van számos olyan munka is, amikor vegyesen használod az izmaid és az agyad is. Ezek a legjobbak.
2022. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nőként mindig fizikai munkát végeztem. Dolgoztam gyárban, nyomdában, boltban, kórházban, utcán.

Több szakmám van: Könyvkötő, ápolónő, tovább képezve baleseti helyszínelő ) ez az utcai munka)

Mégis minden vágyam volt, hogy irodában dolgozhassak, de hiába van 3 szakmám, érettségim, irodai munkára sosem kaptam lehetőséget. Soha nem alkalmaztak. Pedig szerintem sokkal jobb kehet dolgozni irodában mint fizikai munkát végezni.

De azt hiszem 51 évesen már esélyem sincs.

2022. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

Hát, én a látszatmunkát nem szeretem. A munkahelyemen dolgozni szeretek. Nem tudnék hosszú távon elképzelni egy pepecselős, haszontalan irodai állást, ahol állandóan "prezentációkat" kellene tartani a semmiről.

Pedig diplomás vagyok, de az enyém még használható diploma.

2022. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem az irodai sokkal jobb. A fizikai heti 40 órában nagyon lefáraszt. Mondjuk ha az állóképességemen javítanék, bírnám heti 20 órában a könnyű fizikait, de inkább ülni szeretek.


Nekem is volt olyan, hogy reggel 8-kor kaptam egy 20 perces feladatot, majd mondták, hogy a maradék időben csináljam xy dolgot. Ja, csak nem tudták, hogy én azzal már végeztem, csak azt kamuztam, hogy egész nap azt csináltam :D nem lehetett visszakövetni, mert saját excel táblában csináltam. A barátom is pont otthon volt, én is HO ban, végig sorozatoztuk a napot :D


De amúgy meg az irodai se a legjobb. Az én álmom olyan, amiben van egy kis otthoni munkavégzés gép előtt, meg el is kell menni ide oda.

2022. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!