Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van alapjuk a "sértődésre" ?

Van alapjuk a "sértődésre" ?

Figyelt kérdés

2napja szóltam főnöknek h felmondok, ő szólt a többieknek már de én is szólok ma és akivel holnap találkozok azoknak is, h nov 20ig,de legkésőbb decemberig dolgozok utána nem dolgozok ott tovább.


Gondok vannak a többiek munkájával, és munkamoráljával. Ezért szólt már a főnök és ideig óráig van változás, meg igénytelenek a környezetünkre. Én meg nem vagyok az a típus aki nem tudja a dolgát, vagy sz.rik bele mindenbe.

A másik ok hogy a főállásomban többet kell mennem az ünnepek miatt.

Mivel nem hivatalosan dolgozok itt így kötve se vagyok. A főnök annyit kért ne egyből jöjjek el, de mindenki tudta h más is van nekem ami a főállás mint más kollégáknak is.


Van aki zokon vette h elmegyek mert nekik kell mást betanítani, meg többet dolgoznak ha esetleg nem jön új ember. Meg h tudtam mit vállalok és milyen a december nekem.

Itt is tudták azt h mellékállásban dolgozok náluk de ők szinte zokon veszik h nem úgy kezelem mint egy " rendes állást".

Megpróbáltam megoldani h ez is maradjon nem ment. De egyértelmű h a családi cég az első.


2022. nov. 4. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen alap, hogy utálni kell azt, aki elmegy. Nem csak a több munka miatt, hanem főképp azért, mert ezt árulásnak veszik.

Jobb azonnali hatállyal eljönni az ilyen helyekről, és soha többé vissza se nézni!

(Tisztelet a kevés kivételnek, ahová a mai napig szívesen visszavennének)

2022. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!