Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen "vezető," főnök,...

Milyen "vezető," főnök, munkahely az ilyen?

Figyelt kérdés

Beléptem egy munkahelyre itthoni munka.

Már a 3 hetes oktatas katasztrófa volt, ha kérdeztél vmit a trénertől akkor " nem tudom nem tudom nem tudom"


Oktatási anyag nyílván baromi sok volt. Lett egy jó tré záró teszt. Ami azért érdekes mert sok kérdésre a válasz az ügyfeleknek a gyik-ba volt és full 0 pont.

Másoknak is ez volt.


Belépéskor jeleztem h nekem nov 15-én vizsgám van, azt mondtak nem baj, mert mondtam majd ledolgozom... Két ünnep közé megkaptam a szabit, mivel gyerekkel vagyok otthon azt mondta oké...


Erre ma egy minősíthetetlen stílusban kaptam a főnöktől egy emailt h oké a holnapi szabit kivételesen megadja( mem is szabit kértem) de nem szívesen... Meg nekem milyen $zar lett a tesztem és ha ez ílyen lesz a tovabbiaknak akkor nem leszek hosszú életű a cégnél... + Full helyesírasi hibákkal na mindegy. Két ünnep közt kivette a szabit,de úgy vagyok már vele h én vagyok a hülye ahelyett h tappénzre mentem volna, mintsem kéreckedek

..


Azért én sokkal komolyabb cégeknél dolgoztam mint ez nem gondolnám h fejfajast okozna betanulni. Az oktatás az nagyon tré volt amit már a 2. héten jeleztünk de mindegy.


Nagyon gáz az egész csapat, ügyfélsz de " őőő, hát, izé" a szavak járása az ügyféllel...



#munka #betanulás #Arrogáns főnök
2022. nov. 14. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, amilyet ott kell hagyni.
2022. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

December végén az lesz... Nem is értem hogy engedheti meg magának ezt a stílust. 33 emberből 33 mondta, hogy nem jó az oktatás.


Mindenkinek volt olyan a tesztben, hogy jót írt csak máshogy fogalmazott azért ezeket cseszi nézni + mi szóltunk, hogy hibásak a kérdésre adott válasz lehetőségek válasz: " jajj hát ez 3 évvel ezelőtti teszt, még nem frissítettük, na jó akkor mindenkinek 2 pont pluszban" és nem ez az egy kérdés volt.

2022. nov. 14. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
a szó, amit keresel: kéredzkedek (nem "kéreckedek")
2022. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javítást.
2022. nov. 14. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó szar hely lehet, amint tudsz dobbants. Általában ahol már a betanítás is döcögős nem szoktak túl sokáig megmaradni az emberek. Meg a főnököt se nagyon érdekli ki mit mond, mert te le akartad csúszni a 15-öt nem szabira kivenni, de neki csak az jutott el a tudtáig, hogy nem mész be dolgozni. Hiába próbálsz kommunikálni, ha a másik oldal süket.
2022. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel black fday és karácsonyi szezon is van. Többen kérdeztük, hogy őszintén csak erre az időre vagyunk-e alkalmazva mivel pont úgy jár le a három hónapunk,hogy szezon vége... Nem merték ki mondani csak annyit hogy akinek nem olyan a munkája azt nem tartjak meg... Már oktatás után is beléd kötnek úgy jó hogy lesz kifogás. Plusz elmondták h márciustól nem hívásos lesz hanem csak chates tehát nem tudnak majd betelefonálni szóval minek tartson meg 60 embert ha chatbe 1 ember pl 10 üf-el tud beszélni... Csak 10 embert kell így fizetni nem plusz x embert
2022. nov. 14. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Mondj fel ha nem tetszik.
2022. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem ez a kérdés, hogy tetsztik vagy sem hanem, hogy megéri-e egy ilyen helyen maradni. Ahol már a 3 hetes gyorstalpaló - ugye ennyi idő alatt nem lehet elvárni hogy valaki beletanuljon egy munkába - után pofákat vágnak, ha valami egyből nem megy, onnan le kell lépni. Itt biorobotokat keresnek.
2022. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!