Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy talaltatok ki hogy mivel...

Hogy talaltatok ki hogy mivel szeretnétek foglalkozni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 19. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlenül csöppentem bele. Teljesen mást tanultam és más területen kerestem állást. Aztán jött egy lehetőség. Én mondtam, hogy nem értek hozzá, de azt mondták majd megtanulom. Meg is tanultam a mélyvízben. (Sokkal többet is, mint azon a területen amit felsőoktatásba lehet, mert néztem hogy jelentkezzek-e arra a szakra is 2. diplomaként, ha már ebben dolgozok, de rájöttem, hogy releváns tudást már nem tudnának adni)
2022. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pénz volt a fő motiváció, hogy mindig legyen pénzem fűtésre.


Olyan családban nőttem fel ahol télen nem igazán fűtöttünk.

Reggelente látszott a leheletünk lakásban.

Nagyon utálom a hideget.

Volt egy konyha, egy szoba, folyosó.

Szobában négyen aludtunk, konyhában szüleim.

Napi fürdés télen kivitelezhetetlen volt.

Óvoda és suli után beültem a könyvtárba melegedni vagy barátoknál töltöttem a délutánt, igyekeztem minél később hazaérni.


Jogi és gazdasági terület ki volt zárva mert nem tudtam olyan stílusban beszélni amit ott elvártak és alapműveltség terén sem jeleskedem.

Ez még akkor volt amikor minden egyetemnek külön felvételi vizsgája volt.


Végül programozó lettem.

Tudom nem lehet mindenki az de én úgy voltam vele ha beledöglök akkor is megtanulom.

2022. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi az, ami a lelkemnek örömöt okoz és jó is vagyok benne. Így választottam, hogy mit tanuljak az egyetemen.
2022. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Látássérültként mèg most se tudom 34évesen mibe vagyok jó. De van egy vendéglátás szervezés szakiranyu közgazdász diplomám de egy percet se dolgoztam benne,10éve van meg
2022. nov. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Recepciós vagyok, szeretem csinálni.


Teljesen véletlenül csöppentem bele. Büfészakos diplomával munkanélküliként álláskeresés mellett hostesskedni akartam amíg nincs fix munkám. A hostess cég keresett meg vele, hogy ide lehet menni állandóra.

2022. nov. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!