Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri még havi nettó 400-ért...

Megéri még havi nettó 400-ért elmenni dolgozni ebben az országban, vagy inkább irány külföld?

Figyelt kérdés
Ha külföld akkor merre és milyen munka, az hogy fizet?
2023. jan. 12. 23:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon kemény, hogy még 2023-ban is teljesen álombaillő elképzelések vannak "külföld"-ről.
2023. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
79%
#29 Ha majd úgy döntöttök hogy el mentek külföldre, előtte légyszíves szólj rám, aztán meg is pályazom a te helyedet.
2023. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
79%

"Bszom a rezet egész nap. Itthon ülök és konkrétan ha 1 órát dolgozom egy nap akkor sokat mondtam:D Gyakorizok, keresztrejtvényt fejtek, takarítgatok. Unatkozom.:D Mert persze azért online kell lenni, ha van valami."


"Szóval szar, mert mi megvagyunk a pénzünkkel, havonta 400 rugót teszünk nagyjából félre, mégis mindig ott a gondolat, hogy el kéne hagyni ezt az országot. Egyszerűen toxikus"


Én szoftverfejlesztőként mentem ki Németországba dolgozni "szerencsét" próbálni és döbbentem egy hatalmasat a magyar munkamorál és a német között. 2 cégnél dolgoztam és mindkettőnél iszonyat rossz volt a munka-magánélet egyensúly Németországban, hiába kerestem havi szinten 2,5 - 3 milliót olyan szűk határidők voltak hogy reggel 9-től gyakorlatilag este 8-9 ig szinte folyamatos volt a munka. Hosszú távon nekem nem ért ennyit és hazajöttem. Itthon keresek kevéssel nettó 1M felett de nem kell megszakadni és van időm a hobbimat űzni, nekem ez megfizethetetlen.


Az hogy Magyarországon toxikusak az emberek nem zavar, ha te magad depressziós vagy teljesen mindegy hogy körülötted mindenki vidám akkor is depressziós maradsz és fordítva is igaz. Nem más ember hangulata határozza meg az enyémet hanem én magam.

2023. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Aki esetleg ott akar hagyni,egy ilyen otthon ülős melót, vagy esetleg más nagyjából jól fizetőt, az nyugodtan írjon rám, aztán bevállalom helyette.

🙂

2023. jan. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!