Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki néha dolgozik néha pihen?

Figyelt kérdés
Tehát saját szabad döntéséből, nem kirúgják. Dolgozik mondjuk próbaidő végéig valahol, felmond, pihen, esetleg alkalmi munkákat csinál, elvan. Aztán újra keres munkát, dolgozik egy darabig, majd ha megunja és megint pihenni akar, felmond. Félretett pénzből él két munka között.
2023. jan. 18. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán lehet vele így mit kezdeni, kiszámíthatatlan. Nem lehet előre tervezni vele.

Persze ha belefásulok a munkába én is otthagyom és keresek másikat de ez nem 3 hónap szokott lenni..

2023. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem célja a karrierépítés... A pénz miatt én sem aggódnék, de azon, hogy ez mennyire szarul mutat az önéletrajzomban, igen. Mondjuk az én szakmámban 1-2 hónaposak a kiválasztási folyamatok, 4-5 körösek az interjúk, itt annyira nem jó ugrálni.
2023. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Én nem hiszem el hogy olyan sok félretett pénze lehet egy olyan embernek aki vagy dolgozik vagy nem. Inkább dolgozgat. Sokan úgy sem tudnak félretenni, hogy mindkét fél keres.

Amúgy azon kívűl hogy lustának tartom, semmi véleményem róla, amíg nem én tartom el.

2023. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Semmit, nem érdekel. Fel nem veszem véletlenül sem. De ha van erre forrása valahonnan nem érdekel
2023. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Jó neki! :-)
2023. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Inkább keressen egy laza melót és maradjon ott, ha nem akar megszakadni gondolom ez a cél, amit meg is értek. Annyi kompromisszumot kell kötni ha talál ilyet az ember hogy jóval kevesebbet is fog keresni, de nem könnyű ilyen munkákat találni mert sok a kis igényű lumpen ember akik elvállalják.
2023. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy érzi.

Mondjuk társkeresésnél offolnám az ilyen embert, hisz ez az életmód nem alkalmas közös jövőépítésre.

Munka szempontjából sem az igazi, mert ugan a 20as évei elején még okés, de 30 fölött 2-6 hónapos munkaviszonyokkal már baromi nehéz lesz elhelyezkedni. A HR-en hamar ksizűrik a job-hopereket, be se hívják interjúra, mert megbízhatatlannak titulálják.

2023. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Ha valahol fogják kérni az összes munkaviszonyról a papírt (valamint álláskreséskor rákérdeznek), ez nem fog túl jól festeni az új helyen... Enyhén szólva sem...

Párkapcsolat esetén a partner úgy érezheti: nem lehet jövőt tervezni az illetővel...

Egyébként az illetőnek olyan a személyisége, hogy ilyen módon változatosságot keres?

2023. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
#8: Inkább olyan, hogy egyik gyárban sem képes kijönni a műszakvezetővel, meg a többi droiddal
2023. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Első melómba majd 2 évig voltam majd elmentem tanulni, mostaniba lassann fél éve vagyok, a próbaidőn rendesek voltak, viszont most szó szerint rám álltak, emellett megy szét a térdem mint apámnak meg még a derekam is, amit szerintem még így 24 évesen vissza lehet fordítani ha időbe váltok+már mentálisan kezdek itt tönkre menni.
2023. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!