Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság ha utolsó munkanapomo...

Bunkóság ha utolsó munkanapomon nem viszek semmit a többieknek?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy multinál és az utóbbi időszakban már nem érzem magam jól azon a munkahelyen és lassan leszámolok. A többiek is panaszkodnak hogy nem jó a légkör.

Másfél évig voltam ott. Vajon bunkóság lenne ha semmilyen sütit vagy innivalót nem vinnék a csapatnak?


2023. jan. 18. 17:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
80%

"Másfél évig voltam ott."



ember. én 18 év (igen, 18 év) utén úgy álltam fel hogy még egy hellót se mondtam senkinek. egyik nap még voltam, megvártam míg mindenki elhúz, összes cuccom be egy nagy szatyorba és másnap nem mentem.

Senkinek még egy hellót se!! 18 év!

2023. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel jóban voltál, cseréljetek elérhetőséget. Minden más sütikézést én felesleges képmutatásnak tartok.
2023. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én két év rendes munkaviszony végén vittem be harapnivalót, sütit a többieknek, két tálcával. Senki nem evett belőle, sőt még hülyének is néztek.

Ne vigyél, főleg ne ha csak gyakornok voltál. Köszönj el udvariasan, aztán kész!

2023. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem szokás. Max. a közeli kollégákkal vagy akivel kifejezetten jóban volt az illető, beülnek valahova munka után. Szerintem igazodj ahhoz, ahogy ti szoktátk. Csak mentek már el a cégtől a másfél év alatt, míg ott voltál.
2023. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Te vigyél.. minek is? Az a bunkóság, ha ők se hoznak.
2023. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Lol, az utolsó napomon lecsuktam a laptopomat aztán kisétáltam, még egy hellot se mondtam senkinek.
2023. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek vinnél?
2023. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a magas inflációban nem éri meg. Vegyenek a fizetésükön maguknak.
2023. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 évig voltam egy retek helyen erkölcsi és lelki nyomorék emberek között, de utolsó napomra vittem egy csomag édességet, és végig kedves voltam mindenkivel. Csak hogy lássák, hogy nem tudták elrontani a kedvem, meg emlékeztessem rá őket, hogy ő itt maradnak egymást boldogítani, míg rám (remélhetőleg) jobb vár, legalábbis vagyok annyira cool, hogy megadjam az esélyt.
2023. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se vittem semmit, mikor felmondtam 2 év után. A távozó embernek ez egyáltalán nem kötelessége. Akikkel jóban voltam, velük beültünk az utolsó napomon meló után kocsmázni, vettek nekem ajándékot (nem céges pénzből,hanem saját kontójukra),amire egyáltalán nem számítottam. Kedves volt tőlük. Van, akivel azóta is tartom a kapcsolatot.
2023. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!